Виїзні акції служби зайнятості - це крок на зустріч майбутнім працівникам!

В четвер,   25 травня, у місті Сколе на зупинках громадського транспорту, де є масове скупчення людей, фахівці Сколівського районного центру зайнятості, в рамках надання інформаційних послуг під час виїзної акції, ознайомили населення з цілим рядом соціальних послуг, якими вони можуть скористатися, як клієнти служби зайнятості. А саме: послугами з професійного навчання з подальшим гарантованим працевлаштуванням, послугами з професійної орієнтації та професійної консультації і інформування, послугами з пошуку та підбору підходящої роботи, зокрема за актуальними вакансіями на Сколівщині та в межах Львівської області, а також на території України загалом.

Крім того, фахівці Сколівського РЦЗ наголосили на важливості офіційних трудових відносин, адже «тіньова» зайнятість - це соціальне зло, яке позбавляє особу гарантованих прав та можливостей.

Фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Зеновія Матіїв зосередила увагу людей на високому рівні заробітної плати, який пропонують роботодавці, що звертаються за пошуком кадрів до Сколівського РЦЗ. Ознайомили потенційних шукачів роботи і з вакансіями соціального партнера «Фуджікура», що пропонує працівникам з/п не менше 6 000 грн.

Впродовж виїзної акції інформаційними послугами скористалися більше ніж 50 осіб, в тому числі троє учнів 10 класу Сколівської ЗОШ- І-ІІІ ст., котрих зацікавила можливість проходження тестування для визначення професійних нахилів, здібностей та інтересів. Школярів було поінформовано про можливість скористатися електронною чергою до фахівців служби зайнятості, за допомогою якої тепер навіть учні, а не лише шукачі роботи, можуть вдома дистанційно вибрати зручний для них час відвідування центру зайнятості з метою отримання профорієнтаційних послуг. Учні були в захваті від того, що служба зайнятості іде в ногу з часом і надає клієнтам можливість самостійно обирати зручний для відвідування час. Учні вирішили скористатися цією новою послугою і сказали фахівцям відділу надання соціальних послуг Людмилі Глюдз та Наталії Циб про те, що незабаром відвідають центр зайнятості, зареєструвавшись попередньо на прийом за допомогою електронної черги!