Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Виїзна акція центру зайнятості!

Днями фахівцями Сколівської РФ ЛОЦЗ було проведено Виїзну акцію у місця масового скупчення з метою інформування громадян Сколівщини про широкий спектр послуг центру зайнятості, котрими вони можуть скористатись. Всіх бажаючих було ознайомлено з переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці, котрі потребують укомплектування.

Оскільки, вже сьогодні у центрі зайнятості є можливість офіційного працевлаштування з гідною заробітною платою, учасникам акції також було роздано інформаційні буклети «Ні зарплаті в конвертах!» та наголошено на переваги легальної зайнятості та проблеми, з котрими особа може зіткнутись у випадку неофіційної зайнятості.

Бажаючих громадян під час виїзного заходу було запрошено відвідати Сколівську районну філію для більш детального консультування та пошуку і підбору підходящої роботи, також ознайомлено з новою дистанційною послугою на сайті Державної служби зайнятості «Електронна черга», котра дає можливість дистанційно записатись на прийом до відповідного фахівця.