Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Відомості про зміну своїх облікових даних повинні бути надані до відповідного контролюючого органу протягом 10 к. д. з дня внесення змін

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що відповідно до п. 66.1 ПКУпідставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:

  • інформація про призначення або зміну керівника/тимчасово виконуючого обов’язки керівника, зміну місцезнаходження тощо, оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку, визначеному Законом №755;
  • інформація про головного бухгалтера оновлюється на підставі заяви за формою №1-ОПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку» або реєстраційної заяви платника податку на додану вартість, якщо така реєстраційна заява була подана в один із способів, визначених п. 183.7 ПКУ, та задоволена контролюючим органом. У цьому разі платник податків звільняється від подання до контролюючого органу заяви за формою №1-ОПП у зв’язку із зміною відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи.

 

Порядок внесення змін до облікових даних платників податків встановлено розд. IX Порядку №1588.

Заява за формою №1-ОПП та уточнені документи повинні бути надані до відповідного контролюючого органу протягом 10 к. д. з дня внесення змін.