Відкрився ще один мобільний консультативний пункт

6 грудня Віра Андрейків  у рамках проекту "Я маю право» здійснила ряд просвітницько – консультативних заходів у селі Риків. Спочатку відбувся прийом громадян. Селяни отримали консультації з питань правовідносин, які виникають у сфері земельного, трудового  та спадкового законодавства. Таким чином, фахівець бюро правової допомоги започаткувала  у Риківській сільській раді діяльність мобільного пункт консультування. Для працівників сільської ради спеціаліст провела інформаційну сесію «Стандарти надання безоплатної правової допомоги». Згодом Віра Андрейків відвідала  Риківську  школу - філію  Тухлянського навчально –виховного комплексу, де провела для вчителів інформаційно-роз’яснювальну лекцію «Пільги освітян, які працюють у гірських районах». Далі з дітьми провела тренінг :"Стоп булінг!".

Звернутися за правовою консультацією Ви можете до бюро правової допомоги – відділу цього центру. Фахівці бюро приймають за адресою: м. Сколе, Чайковського, 6. Центр знаходиться за адресою:  м. Стрий,  вул. О. Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00. У подальших публікаціях ми продовжимо консультації від Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.