Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Відбулось публічне представлення інформації про бюджет  відділу освіти Сколівської РДА

 У середу, 14  березня,  відбулося публічне представлення інформації про бюджет  відділу освіти Сколівської РДА, на якому  начальник відділу освіти Сколівської РДА Любомир Губиш  прозвітував про виконання програм  та досягнення їх результативних показників за 2017 рік.

Звіт відбувся за участі директорів закладів загальної середньої освіти, членів первинних профспілкових організацій, працівників районного методичного кабінету та централізованої бухгалтерії.

Звітуючи, начальник відділу освіти підбив підсумки роботи загальноосвітніх навчальних закладів за 2017 рік; проаналізував доходи та видатки місцевого бюджету за загальним та спеціальним фондами; охарактеризував стан реалізації інвестиційних проектів за бюджетними програмами із зазначенням ступеня їх готовності та обсягів коштів, які були використані.

Основними завданнями на 2018 рік  Любомир Губиш відзначив: будівництво шкіл в с. Верхня Рожанка, с.Коростів та смт. Верхнє Синьовидне; участь в конкурсі нових мікропроектів;  впровадження оптимізації мережі освітніх закладів та створення нового освітнього простору у закладах загальної середньої освіти району.