Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

УВАГА! МОЖЛИВІСТЬ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В ІЗРАЇЛІ!

Практично щодня невпинно зростає кількість осіб, котрі вирішують спробувати свої сили за кордоном. Важко проаналізувати причини, які спонукають людей до виїзду в іншу країну, але ватро зважити всі негативні наслідки, які чекають на українців. Як правило пересічні громадяни не мають елементарних навичок пошуку роботи в чужій країні, не вміють правильно оформляти документи, не знають мови, і навіть простих побутових реалій тої чи іншої країни. При цьому, в підсумку українці розчаровуються в міжнародному працевлаштуванні, зазнають різноманітних труднощів та невдач.

На противагу «сліпому» працевлаштуванні, без будь - якої підготовки Державна Служба зайнятості пропонує хорошу можливість офіційного працевлаштування в країні, що має насправді досить закритий ринок праці – Ізраїль. Українцям надана можливість тимчасового працевлаштування в даній країні в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, украденої між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07.06.2017р.

Визначено 4 головні сфери для працевлаштування українських фахівців:

  1. Опалубник - ( будівельні роботи), обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

  2. Арматурник – робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

  3. Лицювальник – плиточник, покриття стін та підлоги керамічною плиткою;

  4. Штукатур – ( штукатурні роботи)

Якщо Вас зацікавила унікальна можливість офіційного працевлаштування в Ізраїлі, за допомогою Служби зайнятості, звертайтесь до Сколівського центру зайнятості. Ми з радістю ознайомимо Вас з основними вимогами до кандидатів на працевлаштування, документами, що подаються заявником для реєстрації на працевлаштування та іншими.

Убезпечте себе від усіх загроз, що очікують Вас при працевлаштуванні за кордоном! Зверніться за допомогою до Служби зайнятості!