Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Успіх – це коли у Тебе багато друзів

Саме із такого запитання розпочався у Сколівській районній філії ЛОЦЗ прямий діалог  директора Тимоцко Іванни Ярославівни з успішним підприємцем Сколівщини Лабою Олегом Ярославовичем.  Лаба Олег Ярославович - успішний підприємець, активний громадський діяч. Розпочав свою підприємницьку діяльність  у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування у 2004 році. На даний час на підприємстві працевлаштовано десять спеціалістів, що надають якісні послуги як фізичним особам так і державним організаціям та бізнесу.

           Ще на початку XX століття прадід Олега Ярославовича був успішним комерсантом, володів торговими точками у Стрию та Львові. Тому, мабуть,  десь на генному рівні, зародилась ця підприємницька   жилка, яка матеріалізувалась у досить успішне підприємство ПП «Центр ринкових досліджень». Стартовий капітал на підприємництво Олег Ярославович заробив важкою фізичною працею у Великобританії, де проходив стажування, ще будучи студентом. А дальше тільки невтомною працею, відповідальним ставленням до своєї роботи та до замовників кувався успіх цієї ще досить молодої людини.

           Популярну нині тезу «Живи і працюй в Україні» підприємець доводить конкретними діями та відповідальним ставленням  до своїх працівників, радить усім працювати і розвивати свій бізнес у своїй країні. А для цього необхідно, на думку Олега Ярославовича, вкладати кошти у духовний і фізичний розвиток молоді. Саме тому він став організатором та спонсором Спортивного клубу тхеквандо «Гепард Сколе», де постійно тренується до 50 діток. 

          Тільки приклад успішної людини зможе надихнути  інших на відкриття власної справи. Спонукати до хороших звичок можна тільки власним прикладом, а Олег Ярославович є саме такою людиною із кого слід брати приклад.