У Сколе триває «Велика професія для маленького школяра»

«Велика професія для маленького школяра» – так звучить назва заходу, що сьогодні, 12 липня, зібрав у Сколівській районній філії Львівського ОЦЗ гурт найменшеньких відвідувачів. А де діти – там рух, сміх, галас та вир яскравих емоцій. – У дітях – наше майбутнє, – не приховуючи усмішки, розповідає директор філії Іванна Тимоцко. – Тому ми й вирішили для них зробити свято, а водночас спонукати їхніх батьків до роздумів: а чи все ми робимо правильно для того, аби наші донечки та синочки зростали щасливими та виправдали наші сподівання. Мета атракції «Велика професія для маленького школяра» – в ігровій формі, через цікаві змагання, вікторини, конкурси, малюнки, загадки ознайомити діточок зі світом професій, поглибити їхні знання про різні види трудової діяльності.

За словами І. Тимоцко, організована промоція – це заклик до батьків дбати про свої кровиночки, з учнівської парти готувати їх до дорослого життя, вибору фаху, трудової активності. А ще – поінформувати дорослих про послуги служби зайнятості, важливість використання сучасних методів, у тому числі й профдіагностики, з тим, аби з дитячих літ молодь удосконалювала даровані їй таланти, зростала у гармонії, розвивала почуття відповідальності, обов’язку, патріотизму, любові до рідного краю.

А зараз триває творчий процес: галасливі учасники небуденного заходу на мить замовкли, бо зосереджено за допомогою кольорових олівців малюють представників різних професій. А попереду у них – ще багато цікавих забав профорієнтаційного характеру.