Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

«Співпраця з роботодавцями зараз – успішне працевлаштування в майбутню»

Одним із напрямків роботи Сколівської районної філії ЛОЦЗ є робота щодо укомплектування актуальних вакансій заявлених роботодавцем.

16.07.2019 року в Сколівській районній філії ЛОЦЗ відбулася презентація роботодавця ДП «Плай» в особі керівника Назарія Ватаговича. Комплекс «Плай» відкритий з 2006 року біля села Плав’я, яке розташоване в Сколівському районі Львівської області на великій упорядкованій за європейськими стандартами території.           

     ДП «Плай» - це високі сервісні стандарти, затишні помешкання, гнучкі ціни та смачні страви від професіоналів своєї справи.

 Розвинута інфраструктура дозволяє влаштовувати грандіозні події та заходи на будь-яку тематику. Локація даного комплексу дозволяє проведення різноманітних тренінгів, конференцій, спортивних змагань, сімейних та корпоративних свят. В підсумку презентації було наголошено про можливість працевлаштування, стажування, навчання у роботодавця та досягнення кар`єрних висот.

Роботодавцем заявлено такі вакансії як адміністратор, офіціант, повар, водій, мийник посуду, підсобний робітник.  

Одна з умов проходження співбесіди в даного  роботодавця – це величезне бажання працювати та розвиватися, а матеріальне збагачення йтиме в супроводі з кар’єрним ростом та  цим бажанням.

                                                        Віра Піщальник,

провідний фахівець з питань зайнятості

                                                                                   відділу взаємодії з роботодавцями

                                                                                  Сколівської районної філії ЛОЦЗ