Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Співпраця із органами місцевого самоврядування

 Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан озеленення та чистота села чи міста – оцінка діяльності як органів державної та місцевої влади, так і громадськості. Це показник рівня участі сільської громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту. 


 Відповідно до Розпорядження голови Сколівської райдержадміністрації від 20 червня 2018 року № 124 «Про організацію громадських робіт на території Сколівського району на 2018 рік» Сколівська районна філія ЛОЦЗ організовує оплачувані громадські роботи у співфінансуванні із органами місцевого самоврядування. Так, упродовж серпня-вересня 2018 року активно попрацювати у цьому питанні Славська селищна рада (скеровано 10 осіб), та Тухлянська сільська рада (3 особи). На листопад уже є напрацювання з Козівською сільською радою на працевлаштування на громадські роботи 2 осіб.  Також є позитивні приклади працевлаштування на тимчасові роботи. Підчас підготовки до відкриття історико - краєзнавчого музею 14 осіб із числа безробітних працювали на благоустрої території навколо музею.

 З метою поліпшення стану довкілля та благоустрою населених пунктів району, упорядкування сміттєзвалищ, кладовищ та придорожніх смуг, Сколівська районна філія ЛОЦЗ запрошує до співпраці інших сільських та селищних голів в частині  залучення до участі у оплачуваних громадських роботах безробітних осіб, що перебувають на обліку у Сколівській РФ.

        

Василь Меленчук,

начальник відділу взаємодії із роботодавцями

Сколівської районної філії ЛОЦЗ