Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Шукачам роботи – послуги служби зайнятості!

Ринок праці складна динамічна структура, орієнтуватись в котрій досить складно пересічним громадянам. Пошук роботи вимагає активності та наполегливості, здатності аналізувати та використовувати різноманітні джерела про вакансії, та серед потоку інформації вміти виокремити справді варті уваги пропозиції роботи. Саме тому послуги центру зайнятості будуть вам корисні Вам, якщо Ви шукаєте роботу, бажаєте започаткувати власну справу чи здобути затребуваний на ринку праці фах.

За сприянням центру зайнятості Ви зможете отримати кваліфіковані консультації пов’язані з працевлаштуванням, пошуком оперативної інформації про вакансії не тільки в межах вашого регіону чи міста, але і всієї України. Рекомендації фахівців допоможуть вам підготуватись до співбесіди з роботодавцем, підготувати резюме та бути успішно працевлаштованим. Якщо Ви бажаєте отримати консультацію працівника центру зайнятості для зручності діє електронна черга -  можливість дистанційно записатись на прийом до фахівця та отримати повідомлення на електронну пошту про дату та годину прийому. Якщо Ви звернулись до центру зайнятості вперше то адміністратор залу пояснить Вам як користуватись інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості. Тут ви знайдете інформацію про вільні робочі місця (розмір заробітної плати, характер та режим роботи, професійні вимоги до кандидатів) і вибрати кращі варіанти свого працевлаштування.

У разі неможливості працевлаштування за фахом Вам допоможуть зорієнтуватися у виборі чи зміні професії. Вартою уваги є можливість  здобути затребувану на ринку праці професію для гарантованого успішного працевлаштування. Навчальні центри професійно технічної освіти Державної Служби зайнятості діють в цілому ряді великих міст України, в тому числі і у Львові, куди Вас можуть скерувати на професійне навчання за більш ніж 75 професіями. Перевагою навчання в згаданих  навчальних центрах є безкоштовні гуртожитки, компенсація вартості доїзду, короткотермінове навчання, прив’язаність теоретичних знань до практичних навичок необхідних для роботи. Для Вас є можливість отримати фах: продавця, перукаря, майстра манікюру, візажиста, електрогазозварника, адміністратора, агента з організації туризму та ін..

За більш детальною інформацією звертайтесь до Сколівської РФ ЛОЦЗ, вул. Братів Вільшинських,4.