Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Шановні платники податків!

  1. Шановні платники податків! 25 травня 2017 року у м.Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання бухгалтерського обліку, оподаткування та трудового законодавства (податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств, оподаткування доходів фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, спрощена система оподаткування, обліку та звітності)» за участю представників аудиторської спільноти Львівської області.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEAXGq4IDjnqBjSP_xhkuEH1z3AlVxOpuv_7oeJWeaVZQWqA/viewform?usp=send_form.

 

  1. Головне управління ДФС у Львівській області нагадує, що в адмінбудинку на вул. Стрийській, 35, в актовому залі (-1 поверх) о 10 год. 00 хв., для юридичних осіб та для фізичних осіб - підприємців фахівцями територіальних підрозділів Головного управління ДФС у Львівській області проводяться семінари для платників податків.

В другому кварталі 2017 року заплановано проведення семінарів на тему:

1. «Нове в оподаткуванні. Актуальні питання оподаткування для платників податків - юридичних осіб»: 12 квітня 2017 року, 10 травня 2017 року, 14 червня 2017 року.

2. «Нове в оподаткуванні. Актуальні питання оподаткування для платників податків - фізичних осіб-підприємців»: 19 квітня 2017 року, 17 травня 2017 року, 21 червня 2017 року.

  1. Увага, „гаряча лінія”!

24 травня 2017 року з 11.00 до 12.00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” щодо актуальних питань сплати акцизного податку, ліцензування алкогольних та тютюнових виробів та інших питань, що цікавлять платників податків.

На запитання платників податків відповідатиме начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Львівській області Іван Левкін.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером телефону: 297-38-77.