Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Семінар «Із загальних питань зайнятості»

Сьогодні, 27.04.2018 року,  в приміщенні Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості за участі заступника директора філії Ірини Тренич відбувся семінар «Із загальних питань зайнятості». Розпочала захід Людмила Глюдз – фахівець сектору активної підтримки безробітних, котра привітала учасників та озвучила основні питання до розгляду згідно програми семінару.

 Ірина Тренич довела до відома безробітних основні аспекти зайнятості та ринку праці Сколівщини, а саме: яким є попит на робочу силу на ринку праці Сколівського району та в яких кадрах на сьогоднішній день відчувають потребу роботодавці. Також наголосила на різноманітті доступних безкоштовних послуг служби зайнятості, адже їх спектр надзвичайно великий: пошук та підбір підходящої роботи, послуги з професійної орієнтації, послуги з професійного навчання та підвищення кваліфікації, послуги з підтвердження результатів неформального профнавчання, послуги з надання ваучера з метою підтримання конкурентоспроможності на ринку праці, допомога у виповненні резюме, запис відеорезюме, проходження он-лайн співбесіди та багато інших.

Учасники семінару – клієнти з числа безробітних дізналися багато нової інформації. Завершився захід у форматі «запитання-відповіді».