Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

«Рука допомоги» – це твій шанс на краще життя!

Проект «Рука допомоги» на сьогоднішній день впроваджує Міністерство соціальної політики України за фінансової підтримки Світового банку на території Львівської, Полтавської та Харківської областей.

В ньому можуть взяти участь непрацюючі працездатні особи, які отримують соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщені особи, що проживають у Львівській, Полтавській та Харківській областях.

Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно звернутися до центру зайнятості для отримання інформаційної допомоги та вибору форми участі в проекті (шляхом працевлаштування, шляхом участі у громадських роботах чи шляхом започаткування власної справи, для відкриття котрої можна отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу у розмірі 67 тис.грн.) або до управління з питань соціального захисту населення районної держадміністрації та одразу подати заяву про участь у проекті разом з довідкою про отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям або довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

В Сколівському районі є багато претендентів на участь в проекті, проте одна з них – Ольга Онуляк вже отримала безвідсоткову фінансову допомогу на поворотній основі для організації власної справи.

Як тільки дізналася про проект, Ольга звернулася до управління соцзахисту з заявою, її бажанням було взяти участь у проекті з метою організації власного бізнесу. Бізнес-ідея учасниці проекту – це відкриття кондитерської-піцерії «Ollio Pizza». Після написання заяви, Ольга отримала в Сколівському РЦЗ профконсультаційну послугу із застосуванням тестування, де було визначено її підприємницький потенціал. Згодом жінка презентувала свій задум перед комісією керівників обласних структур та отримала схвальне рішення. Після цього нею було укладено договір з роботодавцем на постачання необхідного їй обладнання та матеріалів для здійснення підприємницької діяльності та Сколівським РЦЗ було сформовано заявку на потребу в коштах. За результатом проведення всіх необхідних процедур, на початку жовтня цього року продавець отримав кошти, а Ольга – довгоочікуване обладнання!

Хочеться наголосити на тому, що увесь цей час сім’я Онуляків невпинно працювала над муруванням печі для випікання піци на дровах та зведенням тимчасової будівлі на території свого подвір’я, в якій буде облаштована піцерія. Тобто започатковувати власну справу за сприяння «Руки допомоги» необхідно розраховуючи і на власні сили, адже фінансується лише необхідне учаснику обладнання та матеріали.

Таким чином, проект «Рука допомоги» став для Ольги Онуляк можливістю започаткувати свою справу та стати в майбутньому успішною бізнес-леді, а не малозабезпечено жінкою!