Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Робота із органами місцевого самоврядування

 Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з сільськими, селищними радами та Славською об’єднаною територіальною громадою. З кожною з них Сколівська РФ ЛОЦЗ уклала угоди про співпрацю під час відвідування директором та фахівцями служби зайнятості місцевих рад.

          Саме тому, 14.11.2018 року  було здійснено виїзд до найвіддаленішого на Сколівщині Верхнячківського куща. Де попередньо було домовлено про зустріч із апаратом сільської ради та активом Верхнячківської, Жупанівської та Козівської сільських рад. Директор Сколівської РФ ЛОЦЗ Іванна Тимоцко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук поінформували про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню, які надаються у тому числі й дистанційно, через електронні сервіси; обговорили перспективи розвитку кожної сільської ради та можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі, легалізації зайнятості, можливості надання виїзних соціальних послуг на територіях сільських рад.

          Так як із сіл Верхнячка, Жупани, Климець є багато осіб із числа малазабезпечених сімей, то звичайно ж, мова йшла про пілотний проект «Рука допомоги», який зініційований Міністерством соціальної політики України та за сприяння Світового банку на Львівщині, мета якого – вивести членів малозабезпечених родин і вимушено переміщених осіб зі стану бідності шляхом працевлаштування, залучення до тимчасової зайнятості або надання фінансової допомоги для започаткування власної справи.

          Під час зустрічей обговорено організацію громадських робіт як у поточному, так і у 2019 році.  Відтак жителі сіл матимуть, хоч і тимчасові, але працю і заробіток, а роботодавці – необхідних працівників для виконання певних робіт. А у Козівській сільській раді погоджено фінансові документи на оплату праці безробітної Сколівської РФ ЛОЦЗ що проводить роботу з інформування населення щодо надання житлових субсидій. Дана особа буде працювати у сільській раді до кінця поточного року.

         Фахівцями Сколівської РФ ЛОЦЗ також оновлено  інформаційні стенди служби зайнятості, які є у кожній сільській раді, де розміщено нову інформацію про  заходи, що проводяться у Центрі зайнятості, оперативні вакансії тощо.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями   Сколівської РФ ЛОЦЗ Василь Меленчук