Рецепти успіху

Я, приватний підприємець Лесів Василь Зеновійович.

Після школи вступив на заочний факультет Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Під-час навчання у 2013 році отримав повістку та пішов на строкову службу у ЗСУ. Саме в той час відбулись сумнозвісні події у Криму та на Донбасі. Тому мою бригаду із Львова передислокували на Луганщину. Після участі у бойових діях декілька місяців я лікувався у військовому госпіталі. Поправивши здоров’я постало питання що робити дальше – за професією працювати у школі не було можливості позаяк всі вакансії вчителя у моєму та навколишніх селах зайняті. Тому я, за сприянням у працевлаштуванні вирішив звернутися до Сколівського районного центру зайнятості. На одному із семінарів я дізнався про таку послугу, як допомога ЦЗ у започаткуванні власного бізнесу. Відразу зацікавився такою перспективою, побував на тематичному тренінгу, де ще раз оцінив свої можливості, зважив усі «за» і «проти». Відтоді думка працювати на себе мене не полишала. Недовго вагаючись, зважився на рішучий крок. Згодом у Львівському ЦПТО вивчив навчальну програму з основ підприємницької діяльності. Успішно захистивши бізнес-план і отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для організації власної справи, у с. Кам’янка біля добре знаного Кам’янецького водоспаду відкрив заклад громадського харчування «На ключі». За деякий час постало питання у розширенні власної справи. Тому, я почав будувати приміщення для кафе. Вклавши всі свої наявні ресурси звів будинок, але коштів на внутрішні роботи та благоустрій не вистачило. Тому я вирішив вдруге звернутися до Сколівського районного центру зайнятості. У консалтинговому центрі я прописав свої проблеми та попросив допомоги. Керівництво центру зайнятості, директор Іванна Тимоцко та заступник Ірина Тренич, відвідали мій заклад харчування, де ми обговорили, детально моє питання. 05.09.2017 року я взяв участь у заході Сколівського РЦЗ «Під одним дахом», де я мав можливість поспілкуватись із фахівцями районної ради, управління деркомзему, національного парку «Сколівські бескиди» - на території якого розташовано моє підприємство, районним архітектором та головою моєї сільської ради – де мені надали консультації на питання, які мене цікавили та завірили у всебічній підтримці. Також, спільно із директором Сколівського РЦЗ ми відвідали керівника відділення «Ощадбанку», де я домовився за безвідсотковий енергозберігаючий кредит на вікна та утеплення. Сьогодні, я задоволений своєю діяльністю, адже за сприяння Сколівського РЦЗ займаюся улюбленою справою, маю змогу не тільки реалізувати давню мрію, але й день у день відшліфовувати професійну майстерність.