Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

РЕАЛІЗАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ – МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

05.04.2017 року, в інформаційному центрі Сколівського РЦЗ відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч на тему «Сучасні способи залучення до роботи осіб, що отримують державну соціальну допомогу».
Захід проводився з метою інформування голів місцевих рад та потенційних підприємців про виконання Постанови КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».
Для проведення даної роботи у Сколе прибула представницька делегація зі Львова: Оксана Іванчук - в.о. директора Львівського обласного центру зайнятості, Руслана Палій - начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Львівського обласного центру зайнятості, Василь Гельбич - начальник відділу житлових субсидій, соціальних виплат та допомог департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, Галина Камінська - заступник начальника управління економічного розвитку та підприємництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА. Також у заході взяли участь представники Сколівської районної ради – керівник апарату Ярослав Турчин заступник голови Василь Білинець, Сколівської райдержадміністрації –, керівник районного управління соціального захисту населення – Оксана Барабаш, а також 6 голів сільських рад та члени малозабезпечених сімей. Модератором заходу була Іванна Тимоцко – директор Сколівського РЦЗ.
Оксана Іванчук та Василь Гельбич презентували присутнім пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154, Галина Камінська повідомила про фінансову підтримку аграрного сектору, а Руслана Палій ознайомила учасників заходу із послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, окремо акцентуючи увагу присутнім головам місцевих рад на організації та фінансуванні оплачуваних громадських робіт.
У обговорення даних питань активно підключались Василь Білинець та голови сільських рад. У всіх із наболілого – це наповнення бюджетів та де взяти кошти на фінансування різних програм. Руслана Палій наголосила, що запровадженням в Україні реформи децентралізації у об’єднаних громад появляються можливості додатково залучати кошти у свої бюджети з ДФФР та інших інституцій, які співпрацюють із об’єднаними територіальними громадами. Присутні зійшлись на тому, що Постанова КМУ № 1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб» - це чудова можливість для малозабезпечених сімей створити свій невеличкий бізнес, щоб вижити у цей непростий для України час.