Проведено профілактичну бесіду

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина  є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист.

Ми стоїмо на сторожі захисту прав дитини.

12.11.2019 року в приміщенні Служби у справах дітей Сколівської РДА  працівником Служби у справах дітей спільно з працівником Сколівського РС та працівником Сколівського  РЦ  СССДМ   з неповнолітнім  суб’єктом пробації було проведено профілактичну бесіду з метою недопущення подібних випадків у майбутньому,  дотримання правил поведінки, відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних правопорушень згідно чинного законодавства, важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

Обговорювалися фактори  у сфері освіти, навчання, і працевлаштування, що характеризує теперішній стан неповнолітньої особи.