Профілактична бесіда з неповнолітнім

Кожен новий день наближає до дорослості, і те, що вчора було лише дитячими пустощами, сьогодні уже виглядає як правопорушення, а то й злочин, за який відповідати уже не батькам.

Для неповнолітніх передбачені особливі, менш суворі, більш гуманні умови кримінальної відповідальності та покарання, порівняно з дорослими злочинцями.

З метою запобігання правопорушенням та злочинності серед дітей та учнівської молоді 19.11.2019 року в приміщенні Служби у справах дітей Сколівської РДА  працівником Служби у справах дітей спільно з працівником Сколівського РС та працівником Сколівського  РЦ  СССДМ   з неповнолітнім  суб’єктом пробації було проведено профілактичну бесіду з метою недопущення подібних випадків у майбутньому,  дотримання правил поведінки, відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних правопорушень згідно чинного законодавства, важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

Обговорювалися фактори  у сфері освіти, навчання, і працевлаштування, що характеризує теперішній стан неповнолітньої особи.