«ПрофіКемп»

23.05.2018 року в с.Тухля Сколівського району відбулося урочисте відкриття профорієнтаційного інноваційного заходу «ПрофіКемп». Відкрив урочистості вступним словом директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк та провідний спеціаліст управління економічної політики Сколівської РДА Степан Павлюх. Окрім того, з промовою виступив голова Славської ОТГ Володимир Бега, котрий наголосив на необхідності популяризації туризму та побажав всім учасникам натхнення та успіхів в запланованій роботі.

Під час заходу, в якому взяли участь близько 130 осіб, була проведена активна інформаційно-роз’яснювальна робота стосовно реалізації на Львівщині міжобласного проекту з профорієнтації учнівської молоді. Учасники Сколівської, Золочівської, Львівської, Стрийської, Миколаївської та Бориславської кемп-команд зустрілись із представниками Львівського обласного центру зайнятості, дитячих бібліотек та членами ГО «Ангелик», серед яких були їхні куратори та ведучі майстер-класів.

Учні мали змогу дізнатись про головні завдання, котрі вони виконуватимуть протягом двох років, від визначення туристично-привабливих об’єктів дослідження та складання туристично-екскурсійних маршрутів до розроблення та реалізація PR-кампанії власного екскурсійного маршруту та туристичних об’єктів.

Відзначимо, що проект направлений на формування в учнівства правильного професійного вибору та популяризацію краю серед населення. Впродовж двох років кемп-команди досліджуватимуть історико-культурну, та туристичну складову регіону.