Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРОГРАМА виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО, учасникам бойових дій та осіб з добровольчих батальонів, які брали участь в АТО і їх сім’ям у 2017 році

1.Мета Програми

         Сприяння вирішенню матеріально-побутових, соціальних проблем малозабезпечених громадян Сколівського району, дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних сімей, одиноких і малозабезпечених матерів та інших категорій громадян, учасниківАТО, учасників бойових дій та осіб з добровольчих загонів, які брали участь в АТО та членів їх сімей.

                                          2.Джерела фінансування Програми

         Відповідно до рішення Сколівської районної ради «Про районний бюджет Сколівського району на 2017р.» передбачено депутатський фонд для надання адресних допомог в розмірі 5000 (п яти) тисяч гривень на рік для малозабезпечених громадян на кожного депутата районної ради та 1200 (однієї тисячі двісті) гривень учасникам АТО та учасникам бойових дій та особам з добровольчих загонів, які брали участь в АТО,а також суму в розмірі від 1200 до 3000 грн. за рекондацією військового комісаріату для осіб, які уклали контракт для проходження строкової військової служби.

 3.Очікувані результати виконання Програми

       1. Покращення умов життя соціально незахищених груп населення району.

       2. Покращення стану здоров’я окремих громадян.

       3. Покращення матеріально-побутових умов проживання сімей.

4. Допомога учасником АТО, бойових дій та особам з добровольчих загонів, які брали участь в АТО, а також особам, які уклали контракт для проходження строкової військової служби.


 4.Заходи щодо реалізації Програми

                  Надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним сім'ям, одиноким і малозабезпеченим матерям та іншим категоріям громадян, учасникам АТО, бойових дій та осіб з добровольчих батальонів, які брали участь в АТО.

Порядок надання допомоги:

- розгляд заяв про надання допомоги малозабезпеченим громадянам здійснює голова районної  ради на підставі подання депутатів районної ради;

- для розгляду клопотання подаються оригінали таких документів: заява, довідка з місця проживання про склад сім'ї осіб, які зареєстровані та проживають за даною адресою,копію паспорта, кода, картку реквізитів з банку.

Додатково надаються такі документи у випадках:

  • стихійного лиха, пожежі (довідка з Сколівського РВ ГУ МНС У у Львівській області);
  • при необхідності лікування, операційного втручання (медична довідка).

       Учасники АТО подають довідку учасника АТО або посвідчення учасника бойових дій, довідку з добровольчого загону про участь особи в АТО.

        Особи, які уклали контракт, крім вищевказаних документів, повинні надати довідку з військомату про укладення контракту з рекомедацією військового комісаріату щодо розміру матеріальної допомоги. Ця матеріальна допомога надається один раз після укладення контракту.

         Вищеназвані документи дійсні протягом 2017 року.
         Розмір допомоги малозабезпеченим громадянам визначається  головою або депутатами районної ради залежно від матеріального стану заявника та наявних коштів.

Сума одноразової допомоги призначається таким чином:

  • до однієї тисячі гривень за поданням депутатів районної ради або голови районної ради на підставі розпорядження голови районної ради;
  • понад одну тисячу гривень за поданням голови районної ради на розгляд постійної депутатської комісії з питань бюджету з наступним затвердженням на сесії районної ради;

    Учасникам АТО,учасникам бойових дій та учасникам добровольчих загонів 1200(одну тисячу двісті) гривень розпорядженням голови районної ради.

Для запобігання не проведення оплат в кінці року депутати подають матеріали щодо надання матеріальної допомоги в загальний відділ районної ради до 1 грудня 2017р.

          Матеріальна допомога малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО, бойових дій та особам з добровольчих загонів, які брали участь в АТО та членам їх сімей надається один раз

 5.Механізм надання допомоги

                 Фінансування видатків на виплату одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, відповідно до розпорядження голови районної ради або рішення сесії районної ради здійснюється за поданням депутатів районної ради та голови районної ради за рахунок районного бюджету.

Головний спеціаліст районної ради зі зв’язків з територіальними громадами готує розпорядження голови районної ради.

Заяви про надання матеріальних допомог, сума яких перевищує одну тисячу гривень, розглядається постійною депутатською комісією з питань бюджету за поданням голови районної ради при наявності відповідних документів з наступним затвердженням на сесії районної ради.

Рішення сесії районної ради подається в районне фінансове управління Сколівської РДА, управління праці та соціального захисту населення Сколівської РДА для реєстрації зобов’язань нарахованих сум одноразових допомог в управлінні державного казначейства.

Фінансове управління перераховує кошти на виплату допомог згідно з помісячним розписом асигнувань________ «Інші видатки на соціальний захист населення» ____________ управлінню праці та соціального захисту населення Сколівської РДА, яке забезпечує інформування одержувачів про виділення адресної допомоги та у тижневий термін (з моменту отримання коштів) виплачує зазначену допомогу і інформує районну раду щомісячно про стан виплати.

Організація виконання Програми покладається на голову районної ради, районне фінансове управління Сколівської РДА та управління праці та соціального захисту населення Сколівської РДА.

Управлінню праці та соціального захисту населення  Сколівської райдержадміністрації повідомляти сільські, селищні, міську ради про наявність коштів для одержання допомоги .

      Паспорт

 районної цільової Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим

громадянам району на 2017 рік


1. Ініціатор розроблення Програми – Управління праці та соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації.

2. Дата, номер документа про затвердження Програми – рішення районної ради від _______________ "Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам та учасникам АТО у 2017році".

3. Розробник Програми – Управління праці та соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації.

4. Термін реалізації Програми – 2017рік.

5. Етапи виконання Програми – згідно з помісячним розписом асигнувань районного бюджету.

6. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис.грн, усього – 517 100тис. грн на рік, у тому числі:

6.1. Коштів районного бюджету – 517 100 (п’ятсот сімнадцять тисяч сто) тис.грн на рік.

Начальник управління праці та соціального

 захисту Сколівської райдержадміністрації                                             О.Барабаш

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора