ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА «Молодь Сколівщини» на 2017-2019 роки»

І. ПРАВОВІ ПІДСТАВИ

Цільова Програма «Молодь Сколівщини на 2017-2019 роки» розроблена з метою реалізації проведення заходів з питань дітей, молоді згідно Декларації “Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні”, Законами України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, “Про молодіжні та дитячі організації”, Указом Президента України № 279/2008 “Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні”, іншими законодавчими та нормативними актами в напрямку створення сприятливих передумов для життєвого визначення та самореалізації молодих громадян, підтримки їх інноваційної діяльності вирішення нагальних проблем молоді в районі, а також на виконання Державних, обласних та регіональних Програм щодо дітей та молоді на 2017-2019 роки.

ІІ. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

Цільова Програма «Молодь Сколівщини на 2017-2019 роки» (надалі – Цільова Програма) передбачає подальшу діяльність молодіжних організацій Сколівського району. Дана Програма є двосторонньою угодою між молодіжними громадськими організаціями району та Сколівською райдержадміністрацією на виконання соціального замовлення, де молодіжні громадські організації є гарантом виконання відповідних зобов’язань, а районна державна адміністрація є гарантом фінансово-господарського та нормативного забезпечення. Написання Програми зумовлено: великим попитом та інтересом до молодіжних громадських організацій з боку молоді, позитивним іміджем молодіжних організацій, зацікавленням до молодіжних організацій освітніх закладів, батьків та державних органів влади, науково обґрунтованою та методично підготовленою базою організацій, їх  великою розгалуженою сіткою на Львівщині, потребою для молодого покоління у реалізації своїх можливостей, підготовленим та вишколеним складом окремих організацій провідниками та виховниками.

На сьогоднішній день молодіжні громадські організації не можуть повністю реалізовувати свої можливості без вагомої підтримки державних органів управління. Ця підтримка полягає у частковому бюджетному фінансуванні заходів молодіжних громадських організацій, наданні матеріальної бази та створенні механізму взаємодії, а також реалiзацiї програми заходів.

ІІІ. МЕТА  ПРОГРАМИ

- створення сприятливих умов для соціального становлення та розвитку молоді, реалізації всіх потенціалів і здібностей юнаків та дівчат;

- забезпечення духовного, культурного та фізичного розвитку молоді, формування морально-правової культури, профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі;

- поліпшення соціально-економічних умов життя молодих громадян, розвиток їх громадянської активності та формування духовної культури

ІУ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

• сприяння ініціативі та активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політикищодо розв’язання соціальних проблем молоді;
  • поліпшення координації зусиль органів державної влади та громадських організацій у сфері реалізації державної молодіжної політики;
  • підвищення ефективності державної молодіжної політики на районному рівні;
  • впровадження системи надання державою кожній молодій людинісоціальних послуг з виховання, духовного і фізичного розвитку.

У. МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

Фінансування Програми здійснюється з джерел:

• районний бюджет;
  • доброчинні внески, спонсорські кошти;
  • інших внесків та пожертв, якi не суперечать чинному законодавству України.

Фінансування заходів здійснюється щорічно на підставі пропозицій з боку молодіжних громадських організацій та може корегуватися структурними підрозділами райдержадміністрації згідно затвердженої Програми.

УІ. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

формування у молоді основ гуманістичного світогляду, пріоритетності високих моральних, культурних, загальнолюдських цінностей, утвердження почуття патріотизму та національної свідомості;

- залучення юнаків та дівчат до оволодіння культурними цінностями українського народу , сприяння розвиткові професійної та самодіяльної художньої творчості , розвиток сучасної індустрії дозвілля молоді;

- активізація молодіжного руху, надання йому більшої масовості та авторитетності, створення моделі взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування і громадськості у сфері молодіжної політики

- посилення профілактичної роботи щодо запобігання наркоманії,  охоплення молоді рухом за здоровий спосіб життя.

Конкурсно-розважальна програма до Дня Молоді

Червень

відділ культури

1500