Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Презентація роботодавця – ефективна форма взаємодії з клієнтами Служби зайнятості

У Сколівському районному центрі зайнятості систематично проводяться семінари «Презентація роботодавців». Мета заходів – надати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самих роботодавців. Нещодавно такий семінар відбувся з представниками компанії «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ» –   міжнародним виробником і постачальником дроту, кабелю і кабельних мереж для автомобільної промисловості, та одним з ключових роботодавців з великою кількістю актуальних та перспективних вакансій. Саме тому зустріч з представниками компанії важлива для процесу працевлаштування безробітних Сколівщини.

 Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, про обов’язки працівників, можливості навчання на виробництві, рівень заробітної плати, та про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу. Зокрема важливою особливістю компанії є надання безкоштовного житла в готелях, або можливість проїзду автобусами заводу.

Захід відвідали більше 15 безробітних. Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду, з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці. Крім того, 6 осіб, які були присутні на заході, виявили бажання більш детально ознайомитись з умовами та характером роботи, а також виповнили анкети та передали їх до відділу роботи з персоналом.