Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Презентація послуг з професійного навчання

Ринок праці складна динамічна структура, орієнтуватись в котрій досить складно пересічним громадянам. Пошук роботи вимагає активності та наполегливості, здатності аналізувати та використовувати різноманітні джерела про вакансії, та серед потоку інформації вміти виокремити справді варті уваги пропозиції роботи. Саме тому послуги центру зайнятості будуть корисні тим, хто шукає роботу, бажає започаткувати власну справу чи здобути затребуваний на ринку праці фах.

Днями у приміщенні Сколівської РФ ЛОЗ відбувся профконсультаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання» за участі директора Іванни Тимоцко та заступника директора – Ірини Тренич. Під час зустрічі з клієнтами центру зайнятості було відзначено можливість здобути затребувану на ринку праці професію для гарантованого успішного працевлаштування. Навчальні центри професійно технічної освіти Державної Служби зайнятості діють в цілому ряді великих міст України, в тому числі і у Львові, куди фахівці служби зайнятості можуть скерувати на професійне навчання за більш ніж 75 професіями. Перевагою навчання в згаданих  навчальних центрах є безкоштовні гуртожитки, компенсація вартості доїзду до місця навчання, короткотермінове навчання, прив’язаність теоретичних знань до практичних навичок необхідних для роботи. Клієнти центру зайнятості можуть здобути фах: продавця, перукаря, майстра манікюру, візажиста, електрогазозварника, адміністратора, агента з організації туризму та ін.

Клієнтів центру зайнятості також було ознайомлено з модернізованим сайтом Служби зайнятості, де вони мають можливість ознайомитись з усіма послугами, котрими вони можуть скористатись. Усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на свої запитання в кінці семінару, а жвава дискусія і обговорення допомогла багатьом з’ясувати всі незрозумілі питання.