Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

«Презентація послуг професійно - технічної освіти»

Важливою вимогою ринку праці є постійна готовність працівника до самонавчання і доповнення знань, оскільки в умовах динамічних змін у науці, техніці, економіці здобуті раніше знання швидко втрачають актуальність, знижуючи рівень професійної компетентності особи, тому в Сколівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості систематично проводиться ознайомлення безробітних з центрами професійно - технічної освіти, в яких є можливість здобути певного рівня кваліфікацію, затребувану на ринку праці професію та бути успішним працівником.

Для безробітних, які не мають професії або мають не затребувану професію для даного регіону підбираються професії, на які є сталий попит на ринку праці, що дають можливість працевлаштуватися.

До осіб, що мають право на професійне навчання належать:

  • Безробітні, які довгий час знаходяться в пошуку роботи, особи, які не мають професії;
  • особи, які тривалий час не працювали;
  • особи, які мають професії, які  не актуальні на ринку праці;
  • особи, які вимушені змінити вид діяльності.

Тому кожний хто бажає працювати за тою чи іншою робітничою професію має можливість навчитися та здобути її для того, щоб реалізовувати свої можливості та здібності.

Існує декілька центрів професійно-технічної освіти по всій Україні, а саме: Львівський, Дніпропетровський, Івано - Франківський, Одеський, Рівненський, Харківський, Полтавський та Сумський. В залежності від того, чи підходить транспортна доступність особі, то вона має можливість вибрати для себе підходящий Центр професійно-технічної освіти.

З допомогою Державної служби зайнятості можна здобути такі професії, як: майстер манікюру, оператор заправних станцій, безпечні методи та прийоми обслуговування котелень, монтажник санітарно – технічних систем устаткування, водій автотранспортних засобів категорії D, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А2, швачка, продавець непродовольчих товарів, кондитер, прикладні програмні рішення бухгалтерського обліку, комп`ютерна та інженерна графіка в середовищі AutoCAD – 2012, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, монтажник систем утеплення будівель, охоронник, продавець продовольчих товарів.

Сколівська РФ ЛОЦЗ запрошує до навчання всіх тих, хто прагне змінити  свій професійний шлях та реалізувати себе як професіонала.

 

Ксенія Паньків,

провідний фахівець з професійного навчання

відділу активної підтримки безробітних

Сколівської  районної філії Львівського ОЦЗ