Правовий урок від Сколівського бюро правової допомоги для учнів Славської школи

26 квітня головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Климух Христина спільно із соціальним педагогом Харів Марією провели з учнями 4-х класів Славського ЗЗСО правовий урок «Права та обов’язки дитини». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО» під час проведення тижня права в школі. Фахівець ознайомила учнів з поняттями «право», «обов’язок», «правило», «заборона», а діти створили дерево прав та обов’язків.

Зауважимо, що з минулого року в Україні реалізовується проект «Я МАЮ ПРАВО». Мета проекту: підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян. Ця консультація і надана у рамках того ж проекту. Ми і надалі продовжимо нашу розмову із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин. А наразі нагадуємо нашим читачам, що з 2016 року на Сколівщині діє бюро правової допомоги. Фахівці працюють за адресою: м. Сколе, вул. Чайківського, 6. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00. Отримати детальну індивідуальну консультацію з цього питання Ви можете, звернувшись працівників бюро правової допомоги.