«Права, обов’язки та методи захисту прав дитини»

17 жовтня 2018 року головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела правовий захід на тему «Права, обов’язки та методи захисту прав дитини» в рамках проекту «Я маю право» з учнями 6-9 класів ЗОШ І-ІІ ст. с. Нижнє Синьовидне Сколівського району.

Учням 6-9 класів спеціаліст бюро розповіла їхні права та обов’язки як громадян України, як учнів. Діти брали активну участь у обговоренні їхніх прав, розприділяли до яких видів прав людини відноситься конкретне право. Ознайомились із нормативно-правовою базою. Також діти ознайомились із механізмом захисту своїх порушених прав. Проведено із дітьми вправа: «Твоя відповідальність», згідно якої діти із різних життєвих ситуацій визначали чи настає відповідальність за правопорушення і яка саме, проведено конкурс: «Віриш чи не віриш», на задане запитання діти відповідали чи вірять вони чи не вірять.

Не забули поговорити і про шкільні обов’язки та заборони. Учні отримали багато нової інформації та залишились задоволені від проведеного заходу.

Також після вказаного правового заходу головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела правовий захід із педколективом вказаної школи на тему «Прийняття спадщини», де було розказано про умови прийняття спадщини, перелік необхідних документів, про спрощену систему оформленя спадщини на нерухоме майно. Також учасникам було роздано буклети про прийняття спадщини.

Після вказаних правоосітницьких заходів головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела із працівниками сільської рада с. Нижнє Синьовидне правовий захід на тему «Прийняття спадщини» та «Зняття з реєстрації з місця проживання». Учасникам було роздано буклети на вказані теми та працівники сільської ради активно обговорювались актуальні питання на вказані теми.