Популяризація професії «військовослужбовець»

15 листопада 2018 року в Сколівській районній філії ЛОЦЗ відбулася зустріч керівного апарату філії з військовим комісаром Сколівського РВК майором Р.Мацигіном щодо організації спільного інформаційного заходу для популяризації професії «військовослужбовець».

Розпочала зустріч директор Сколівської РФ ЛОЦЗ І.Тимоцко з необхідності активізації співпраці в превентивних заходах з населенням з метою посилення популяризації професій військової сфери, служби за контрактом та укомплектування вакансій, поданих військовими комісаріатами до служби зайнятості.

Продовжила захід заступник директора І.Тренич із вияснення цільової аудиторії клієнтів, котра повинна бути запрошена на інформаційний захід та питань, що мають бути внесені до програми проведення заходу. Заступник директора наголосила, що фахівці служби зайнятості працюють як з незайнятим, так і з зайнятим населенням, тому інформацію можуть розповсюдити і під час виїзних заходів служби зайнятості.

Військовий комісар Р.Мацигін особливу увагу звернув на внесення в програму заходу питання відповідальності військовозобов’язаних осіб, яка передбачена за порушення норм законодавства у військовій сфері та роз’яснення періодичного навчання резервістів територіального резерву, призову на яке підлягають всі військовозобов’язані віком від 20 до 60 років. На збори резервістів запрошують і педагогів, котрі навчають учнів предмету «Захист Вітчизни» (колишня назва «Допризовна підготовка юнаків»), кожен має змогу перевірити свої можливості, адже це – заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами.

Всі учасники зустрічі дійшли згоди на тому, що дійсно патріотичне виховання починається ще зі шкільного віку і займаються ним педагоги в школі і батьки в сім’ях.

Військовий комісар Сколівського РВК сам, як громадянин України, є прикладом патріота, адже і він, і його дружина – військовослужбовці, а їхній 13-ти літній син навчається у Київському військовому ліцеї і теж планує бути військовослужбовцем.

Ірина Тренич,

заступник директора