Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Понад 11 тисяч громадян Сколівського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області отримали сервісні послуги від фахівців податкової служби

Протягом січня-червня 2017 року до Центру обслуговування платників Сколівського відділення   Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області звернулося 11087 громадян, які отримали адміністративні, консультаційні, інформаційні послуги, подавали податкову звітність від працівників фіскальної служби -  повідомив ГДІ сектору обслуговування платників Сколівського відділення   Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області Світлана Бандерич.

Як свідчить статистика, найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. У січні-червні 2017 року  видано 1240 таких документів.

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПу звернулись 694 СПД, 206  за реєстрацією РРО та 510 за реєстрацією розрахункових книжок.

Надано 71 витяг з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 75 книг обліку доходів  і витрат платника єдиного податку.

Нагадуємо, що у Центрі обслуговування платників Сколівського відділення   Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області можна ознайомитись з останніми змінами до податкового законодавства, які розміщені на  інформаційних та тематичних стендах. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу Центру встановлено скриньки для заяв та пропозицій.