Організація профорієнтаційної роботи

Сколівська РФ ЛОЦЗ щоденно проводить активну роботу щодо налагодження співпраці з директорами шкіл Сколівського району. Фахівці Сколівської РФ днями провели підписання договорів про співпрацю з Славською ЗОШ I-III ступенів та НВК «СЗШ- гімназія» с.Тухля. У планах підписання договорів з усіма школами району задля налагодження профорієнтаційної роботи.
Мета підписання – забезпечення професійної орієнтації молоді, яка навчається, з метою допомогти у професійному самовизначення на основі врахування особистісних характеристик та потреб ринку праці, підвищення соціальної та професійної мобільності. Сколівська РФ ЛОЦЗ  систематично інформує учнівство, про професії та спеціальності, котрі мають попит на регіональному ринку, ознайомлює з підприємствами, котрі мають потребу в кваліфікованих кадрах, організовує проведення масових профорієнтаційних заходів для молоді з метою підвищення іміджу робітничих професій. Однак, проводячи цю роботу спільно з педагогічним колективом тієї чи іншої школи, організація професійної орієнтації буде більш ґрунтовною та систематичною.

Л.Глюдз

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних