Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Організація громадських робіт – як крок до працевлаштування

Сьогодні, у Сколівській РФ ЛОЦЗ  відбувся «Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру». Оплачувані громадські роботи – це загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфіковані роботи, які організовуються з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу. Саме з метою залучення осіб, котрі перебувають у службі зайнятості, як шукачі роботи, проведено інформаційно-роз'яснювальний захід стосовно переваг громадських робіт. До семінару долучилися заступник директора Сколівської РФ ЛОЦЗ – Ірина Тренич, та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук. До організованої зустрічі у форматі круглого столу було запрошено також  заступника начальника управління соціального захисту населення Сколівської РДА.  – Галину Войтко .

Галина Василівна під час семінару, надала клієнтам служби зайнятості вичерпні консультації стосовно правил та головних вимог у призначенні населенню субсидій, проінформувала про головні законодавчі зміни котрі діють в даний час, надала практичні знання для виповнення заяв та декларації.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями – Василь Меленчук відзначив присутнім, що оплачувані громадські роботи допоможуть адаптуватися в нових умовах на ринку праці  та дають можливість отримати фінансову підтримку. Також клієнтів служби зайнятості  було проінформовано  про терміни орагінізації громадських робіт, наголошено на переваги та затребуваності даного виду зайнятості.

Підсумувавши розмову, Ірина Максимівна наголосила присутнім, що служба зайнятості має цілий ряд послуг, котрі націлені на допомогу у працевлаштуванні. Охаректиризувавши стан ринку праці регіону, та ознайомивши присутніх з потребами роботодавців в регіоні, наголосила присутнім на активності в пошуку роботи.

Лілія Яремчук,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями

Сколівської районної філії  Львівського ОЦЗ