Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Один з пріоритетних напрямків діяльності фахівців центру зайнятості є сприяння започаткування власної справи клієнтами Служби зайнятості, орієнтація на самозайнятість за відсутності підходящої роботи

Світлина від Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ. Так, варто відзначити результати роботи цього місяця, адже вже троє осіб після фахових консультацій кар’єрних радників, закінчення курсів з організації підприємницької діяльності, написання бізнес-плану у Львівському ЦПТО  відкриють власну справу. Серед клієнтів центру, котрі заповнять нішу молодих підприємців є і клієнт з особливими потребами, учасниця АТО - тобто особи квотної категорії населення, котрим адресні консультації допомогли стати конкурентоспроможними на ринку праці, а їхнє працевлаштування є пріоритетним в роботі.

Сьогодні, відбувся успішний захист бізнес -  плану на засіданні комісії з питань призначення одноразової виплати допомоги по безробіттю, котрий проводився за участі директора Сколівської РФ ЛОЦЗ – Іванни Тимоцко та заступника директора Ірини Тренич. Захист робіт відбувся в режимі конструктивного діалогу, запитань, роз’яснень та побажань. Так, клієнти Служби зайнятості поділились враженнями котрі в них залишились після закінчення курсів цільового призначення у Львові, та висловили побажання про продовження співпраці з центром зайнятості вже у статусі підприємця.