Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новий сучасний сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «Електронна черга в службі зайнятості»

З початку 2017 року в службі зайнятості працює новий сервіс із онлайн-реєстрації, за допомогою якого кожен бажаючий може дистанційно записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Клієнти служби зайнятості мають змогу скористатись даним сервісом для запису на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.

Тобто, не виходячи із дому, за допомогою Інтернету маючи лише електронну пошту, можна зареєструватись на прийом до будь-якого центру зайнятості з метою реєстрації як безробітного чи отримання консультації.

У разі, якщо особа зарезервувала для себе час на прийом з допомогою сервісу «Електронна черга», їй при відвідуванні центру зайнятості вже не потрібно отримувати талон на відвідування, а можна безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості поза «живою чергою» в попередньо зарезервований час.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua у рубриці «Електронні послуги».

З допомогою сервісу можна записатися на послуги з реєстрації в центрі зайнятості, сприяння працевлаштуванню, консультацію щодо вибору професії та професійного навчання, з питань професійної орієнтації, юридичну консультацію.

Запрошуємо всіх бажаючих скористатися новими он-лайн послугами служби зайнятості з метою економії особистого часу!