Ні, домашньому насильству!

Саме на таку тему 28 листопада головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела комплексний правопросвітницький  захід. Він відбувся в Орявській сільській школі. Учасниками були - учні 7-9 класів. Фахівець бюро правової допомоги  показала дітям відеопрезинтацію на тему «Насильство в сімї». Під час перегляду вони дізналися, що таке насильство, що таке домашнє насильство, які види є насильства, хто може бути жертвою, хто насильником, за якими ознаками можна розпізнати жертву домашнього насильства, які причини насильства, як протидіяти домашньому насильству, куди звертатись в разі виявлення фактів жорстокого поводження з дітьми в сім’ї. Головний спеціаліст бюро правової допомоги  також з дітьми провела конкурс, під час якого вони поділилися на команди. Наведені різні життєві ситуації, а діти, працюючи в командах, визначали вид насильства, хто жертва, хто насильник, та наводили свої методи захисту від насильства.

Учні отримали багато нової інформації та залишились задоволені від проведеного заходу.

Після вказаного заходу головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела правовий захід із педагогічним колективом вказаної школи на тему:  «Реформи уряду». Слухачі – вчителі - почерпнули для себе корисну інформацію про те які новації здійснив уряд у пенсійній, освітній, медичній, земельній реформі в 2018 році та, які головні пріоритети ставить уряд в 2019 році. Учасники заходу висловлювали свої думки та бачення, що позитивного було запроваджено у вказаних реформах, а що на їхню думку необхідно доопрацювати. Між слухачами та працівником бюро правової допомоги відбулася дуже цікава дискусія.

Після вказаних правоосітницьких заходів головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іванна Ждек провела із працівниками сільської рада с. Орява Сколівського району правовий захід на тему  «Соціальні гарантії надання правової допомоги» та «Реформи уряду». У другій половині дня Іванна Ждек провела прийом громадян, під час якого надавала консультації на правову тематику.

Звернутися за допомогою з цього питання Ви можете до бюро правової допомоги – відділу цього центру. Фахівці бюро приймають за адресою:      м. Сколе, Чайківського, 6. Центр знаходиться за адресою:  м. Стрий,    вул. О. Бачинської, 1а. Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00. У подальших публікаціях ми продовжимо консультації від Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. А наразі нагадуємо нашим читачам, що заходи, про які описано, здійснені у  рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», який реалізовується в Україні з вересня минулого року.