Богдан Янко відвідав Орівську сільську раду

Дата: 03.10.2018 11:29

Вчора, 02 жовтня, в рамках проведення виїзних зустрічей з громадськістю,  голова райдержадміністрації провів зустріч з  мешканцями  Орівської  сільської ради. Участь в зустрічі взяли  також керівник апарату райдержадміністрації  Іван Ватагович, головний спеціаліст  відділу  з питань цивільного захисту, транспорту  та доріг райдержадміністрації Тарас Равлінко, сільський голова Тетяна Сухроменда. Під час зустрічі керівник  району охарактеризував  основні аспекти соціально-економічного та культурного  розвитку Сколівщини,  наголосив  на пошуку  шляхів наповнення місцевих бюджетів,  легалізацію  робочих місць, підкреслив  важливу роль формування  засад громадянського суспільства, кожної громади, тощо.  Серед порушених питань  активом Орівської сільської ради, були:  ремонт дороги, розпаювання земель,  оптимізації школи,  використання  приміщення реорганізованої школи.