Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Школи Львівщини отримали 36 нових автобусів

Дата: 17.08.2018 11:22
Кількість переглядів: 557

Фото без опису17 серпня  у школи області передали 36 нових шкільних автобусів. Урочиста передача «Школяриків» відбулася за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, голови Львівської ОДА Олега Синютки. «Ці автобуси мають принести дітям якіснішу освіту. І сьогодні у Львівській області створюються опорні школи, діти старшої школи повинні здобувати освіту в хороших кабінетах, з кваліфікованими вчителями і мати рівні можливості, незалежно від того, де вони народилися. Сьогодні вже створено 50 опорних шкіл у Львівській області. І, коли ми подивились на результати ЗНО, то діти із сільської місцевості саме на Львівщині показують найкращі результати серед інших областей. Це свідчить про те, що тут дбають про освіту. І цей крок, коли з програми на шкільні автобуси у Львівській області було витрачено 64 мільйони і лише одна частка - це були державні гроші. Все інше було надано тут місцевим бюджетом. Вітаю усіх тих, кому вдалося це зробити, а також дітей та вчителів, які матимуть можливість доїжджати на навчання з комфортом і отримувати кращу освіту»,  - зазначила Лілія Гриневич.

Автобуси придбали у межах виконання заходів на 2018 рік Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки. За результатами проведеної закупівлі у системі електронних торгів ProZorro, вартість автобусів склала 63 млн 680 тис гривень.

«Сьогодні ми говоримо про «Нову українську школу», про нові автобуси та збільшення фінансового забезпечення. Крок за кроком збільшується заробітна плата, матеріальне забезпечення в галузі освіти. Ми горді з того, що нас є кому захищати, а також з того, що нам є кого захищати. Наші діти – це дорога в майбутнє. Президент правий, коли говорить про армію, віру та мову. Тільки так ми підемо вперед. На цих автобусах поїдуть до знань і доброго життя наші діти. Це кошти не лише державного та обласного бюджетів. Це кошти кожної громади, і ми тішимося що зробили велику справу. Дякую вам усім за нашу спільну віру в Україну», - зазначив Олег Синютка.

Нові автобуси отримали 17 районів, 11 ОТГ та 3 комунальні заклади обласного підпорядкування.

Нагадаємо, торік для шкіл Львівщини придбали 68 шкільних автобусів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора