Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

15 вересня 2018 року в м. Сколе - МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МИСЛИВСЬКА ВАТРА"

Дата: 17.08.2018 10:59
Кількість переглядів: 791

Фото без описуПроект "Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» реалізується за підтримки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”. Мета проекту: використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства.

Партнерами проекту, поданого на конкурс громадською організацією "Сколівщина", є Сколівська районна рада, Сколівська райдержадміністрація, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Національний природний парк «Сколівські Бескиди», Громадська екологічна організація «Природа».

Співфінансування проекту забезпечує Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, лісові господарства, які здійснюють діяльність на території Сколівського району.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора