Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УРОК РЕАЛЬНОГО ТРУДОВОГО ЖИТТЯ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З УЧАСНИКОМ АТО

Дата: 12.12.2017 09:59
Кількість переглядів: 645

Фото без описуЗ метою сконцентрування уваги учнівської молоді на важливості професійного самовизначення та презентації трудового життя учасника АТО, фахівці Сколівського РЦЗ 08 грудня провели профорієнтаційний захід для учнівської молоді. До заходу були долучені школярі 10 класів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та учасник АТО – Руслан Пилипів.

На початку зустрічі фахівець центру зайнятості Людмила Глюдз, відзначила усім присутнім головні правила правильного вибору професій, наголосивши, що різноманітні методики психодіагностичного тестування в центрі зайнятості допоможуть всім бажаючим визначитись в своєму професійному житті, а отримавши фахову консультацію профконсультантів, можна уникнути багатьох помилок та проблем у трудовому житті. Також, усі присутні дізнались, що з метою оптимізації надання профорієнтаційних послуг у Сколівському РЦЗ діє «Електронний кабінет профорієнтації», куди можуть долучитись як і учнівська молодь, так і батьки, вчителі, та отримати багато цікавої та корисної інформації. 
Під час коротенького опитування школярів вдалося з’ясувати, що багато з них в майбутньому планує здобути фах, юриста, вчителя, адвоката, вихователя, - що є, на жаль, не затребуваним на рину праці, при цьому втрачають з уваги професії, котрі б дали можливість в життя реалізувати себе, стати затребуваним фахівцем. Яскравим прикладом для них став запрошений учасник АТО – Пилипів Руслан, котрий свого часу здобув професію залізничника, і юриста та став справжнім носієм та прикладом професії «військовий». Тобто був завжди відкритий до нових знань. Під час розмови Руслан обговорив зі школярами теми патріотизму, правильної поведінки в суспільстві, особливе зацікавлення, звичайно, викликали теми бойових буднів, та без перебільшення, подвигів, українських бійців. Варто сказати, що Руслан Пилипів мав досвід проведення аналогічного уроку на Сході України зі школярами 10 класів. Це дало йому можливість закликати усіх учнів бути толерантними та поважати один одного у різноманітних ситуаціях. Варто відзначити, що учні активно слухали, задавали цілий ряд запитань, та на завершення зустрічі подякували Руслану за його важливе рішення – захищати їхній мир та спокій на Сході України.
Після заходу, для учнів було проведено екскурсію Центром зайнятості, ознайомлено з усіма видами послуг, котрі надає служба зайнятості школярам та запрошено відвідати школярів Центр зайнятості для отримання консультації у правильному вибору професійного майбутнього.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора