Районний семінар вчителів основ християнської етики

Дата: 12.03.2019 09:37

Фото без опису6 березня 2019 року  на базі Сколівської академічної гімназії відбувся районний семінар вчителів основ християнської етики. Мета семінару: «Формування громадянських компетентностей в учнів на уроках християнської етики". Методист Надія Величко розпочала з аналізу  результатів ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з християнської етики та атестації вчителів. Надала рекомендації щодо використання інноваційних технологій на уроках  християнської етики.   Керівник районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики, вчитель  Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Оксана Лопотич провела майстер-клас з наступними вправами «Імідж сучасного вчителя», «Світлофор», «Перегони на повітряних кулях», «Кубування», «Острів’яни», а також запропонувала рефлексії (зворотній зв’язок) з учнями, батьками, вчителями, а саме: «Позитивне оголошення для сусідів», «Графічний настрій» або «Барометр настрою», «Зірка», «П’ять пальців», «Побажання з чарівного глечика». Робота в групах показала хороший результат.