Новини Львівщини

24 Квітня, 2018 р., 17:18
У квітні  в Львівській облдержадміністрації відбувається серія семінарів у сфері закупівель з розпорядниками бюджетних коштів, організованих департаментом економічної політики облдержадміністрації.
24 Квітня, 2018 р., 17:15
Сьогодні, 24 квітня, на рахунки ДП «Львіввугілля» поступило 30 млн гривень від реалізації вугільної продукції. Весь фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати гірникам.
24 Квітня, 2018 р., 17:12
У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні  Національного університету «Львівська політехніка»  в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині  відбудеться I Львівський форум з охорони праці. Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління».
24 Квітня, 2018 р., 16:00
Про це сьогодні, 24 квітня, під час брифінгу «Європейський тиждень імунізації. Вакцини приносять результат!» головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Іванченко.
24 Квітня, 2018 р., 15:22
У п’ятницю, 27 квітня о 16:00 год Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові та Комісія тіловиховання і спорту імені Івана Боберського НТШ запрошують усіх охочих до Львівської вілли Грушевських (вул. І. Франка, 154). У межах проекту "Музейні посиденьки за горнятком гербатки" відбудеться лекція Роксолани Гавалюк та Андрія Сови “Невідома історія Оксани Суховерської”.
24 Квітня, 2018 р., 14:45
З 4 по 6 травня у Львівській області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства, який організовує Мiнiстерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Українська академія лідерства.
24 Квітня, 2018 р., 14:42
Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації надає інформацію стосовно суб’єктів господарювання, відносно яких Мінприроди було прийнято наказ про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.
24 Квітня, 2018 р., 14:41
Сьогодні, 24 квітня, стартував «Форум професійної освіти - 2018». У межах заходу презентували 35 закладів професійної освіти у Львівській області, щоб привернути уваги учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці.
24 Квітня, 2018 р., 14:40
Триває виплата монетизованих пільг та субсидій в оплаті за енергоносії на рівні житлово-комунальних підприємств. Для цього Львівщині 23 квітня 2018 року перераховано субвенцію з державного бюджету в сумі 557 мільйонів гривень.
24 Квітня, 2018 р., 14:39
У п’ятницю, 27 квітня, на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» у місті Львові (вул. В. Янева, 10) відбудеться фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA». Організатором Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який не вперше відбувається у всіх регіонах України, є Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundation.