Понад 90 млн гривень спрямували торік на Нову українську школу

Переглядів: 9

Про це сьогодні, 11 лютого, повідомила під час звіту директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

“На реалізацію концепції Нова українська школа виділили понад 90 млн гривень, з них понад 70 млн гривень з державного бюджету.  З яких на підвищення кваліфікації вчителів – 4,7 млн гривень, на дидактичні матеріали - понад 28 млн гривень і ще 28 млн гривень - на сучасні меблі”,- зазначила Любомира Мандзій.

За її словами, першокласниками НУШ стали 37 572 учні, 104 тренери та 6989 педагогів пройшли підвищення кваліфікації.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.