Молоді – про світ професій

Вкрай негативною тенденцією ринку праці сучасної України є брак кваліфікованих робітничих спеціальностей, та наявність великої кількості випускників вищих навчальних закладів з професією, що на жаль не є актуальною. Дійсно поширеною є ситуація коли випускники не працевлаштовуються за набутими професіями. Для формування в учнівства усвідомленого вибору свого майбутнього професійного життя фахівці Сколівської РФ ЛОЦЗ систематично організовують профорієнтаційні заходи зі школярами району. Так, нещодавно відбулась зустріч з десятикласниками Славської ЗОШ І-ІІІ та восьмикласниками НВК «СЗШ – гімназії» с.Тухлі.

Під час розмови юні школярі зрозуміли важливість вибору свого майбутнього професійного життя, дізнались головні тенденції на ринку праці, відзначили переваги вибору професії за покликанням, та з’ясували чинники котрі впливають на вибір професії. А це зокрема і вибір професії, під випливом батьків, друзів, однолітків. Крім того, аудиторія дізналась про можливість отримання профорієнтаційних послуг дистанційно, адже продовжує роботу Електронний кабінет профорієнтації Сколівської РФ ЛОЦЗ. Також гарною нагодою дізнатись про свої професійні здібності є Платформа профорієнтації Державної служби зайнятості.

Усіх бажаючих запрошуємо до центру зайнятості для індивідуальних консультацій в тому числі із використанням психодіагностичних методик з метою професійного самовизначення. Крім того наголошуємо, що в Державна служба зайнятості має навчальні Центри професійно технічної освіти, корі дають можливість абсолютно безкоштовно, здобути затребувану на ринку праці професію, та бути успішно працевлаштованим після закінчення навчання. На період навчання, безкоштовно надаються гуртожитки, та компенсується вартість доїзду до місця навчання.

Паньків Ксенія

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу активної підтримки безробітних

Сколівської РФ ЛОЦЗ