Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Мій вибір –моє майбутнє!

З метою реалізації ініціативи «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ», яка здійснюється у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Віра Андрейків спільно із фахівцем   з питань зайнятості відділу активної підтримки   Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості  Ксенією Паньків  організували та провели інформаційний семінар на тему: «Мій вибір-моє майбутнє». Під час заходу фахівець бюро правової допомоги ознайомила присутніх про основні засади виборчого права, про те, який порядок голосування виборців у приміщенні для голосування та за місцем їх перебування; а також, як проголосувати виборцеві, якщо його виборча адреса не співпадає із адресою місця проживання. Цікавою була вправа, під час якої присутні перевірили себе в електронному реєстрі виборців.    

Окрім цього, вони дізналися, як і коли можна перевірити себе у попередньому списку виборців та в уточненому списку виборців. Варто зазначити, що серед учасників заходу також були й присутні внутрішньо переміщені особи, які активно долучалися до обговорення.

 Після завершення заходу відбулося індивідуальне консультування клієнтів.  

Ми продовжимо спілкування із фахівцями з виборчого законодавства та й надалі надаватимемо роз’яснення на цю тему. А наразі нагадуємо, що на Сколівщині діє бюро правової допомоги - відділ Стрийського місцевого центру з надання безоплатної воринної правової допомоги. У разі необхідності Ви можете звернутися  до фахівців бюро правової допомоги за консультацією, завітавши за  адресою: м. Сколе, вул. Чайківського, 6. Центр знаходиться за адресою: м. Стрий,  вул. О. Бачинської, 1а.  Прийом громадян здійснюється з 8.00 до 17.00.