Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Клієнтам Державної служби зайнятості – фахові юридичні консультації

Клієнти Сколівської районної філії ЛОЦЗ завдяки реєстрації в Службі зайнятості мають можливість отримати фахові консультації не лише фахівців Служби зайнятості, але і запрошених гостей. Так, нещодавно з метою надання фахових юридичних консультацій до Сколівської районної філії ЛОЦЗ завітала представник Сколівського відділу Стрийського бюро безоплатної правової допомоги – Ждек Іванна.

Запрошені учасники семінару мали можливість дізнатися про зміни та доповнення в чинному законодавстві зокрема що стосуються питання земельної ділянки та приватизації землі. Серед слухачів доповіді були і учасники АТО, котрим запропонована тема є важливою та своєчасною. Присутні дізналися про цілий ряд актуальних проблем: куди звертатися для отримання земельної ділянки, що може бути підставою для відмови в отриманні земельної ділянки, як зареєструвати земельну ділянку в Державному земельному кадастрі та цілий ряд інших актуальних питань.

Фахівець з профорієнтації Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ Людмила Глюдз проінформувала присутніх про послуги, котрими можуть скористатись зареєстровані клієнти Служби зайнятості.

В підсумку роботи та жвавої дискусії, слухачі семінару з’ясували для себе багато питань юридичного характеру.

Лідія Дидів,

начальник відділу активної підтримки безробітних

Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ