Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Інформація про виконання заходів щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення за І-й квартал 2017 року Програми зайнятості населення Сколівського району до 2017 року

Найменування напряму (заходу)

Виконавці

Строк виконання

Виконання заходів

Програми зайнятості

за 2017 рік

 1. Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць:

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями у різних форматах (семінари, тренінги, „круглі столи”, конференції, тощо), у тому числі, з метою удосконалення соціально-трудових відносин.

 

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

Протягом І кварталу 2017 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями у різних форматах (семінари - 17, тренінги - 0, „круглі столи”- 3, конференції, тощо), у тому числі, з метою удосконалення соціально-трудових відносин.

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

     Протягом І кварталу 2017 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

Жодної вакансії з проявами дискримінації  протягом І кварталу 2017 року не заявлено.

Сприяти активізації роботи комісій з легалізації зайнятості.

Ініціювати перед органами місцевої влади систематичне проведення нарад з керівниками ринкоутворюючих підприємств з питань організації ведення соціально-відповідального бізнесу, збільшення обсягів зайнятості за рахунок створення гідних умов праці та легалізації зайнятості.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівська РДА

та виконавчі комітети міських рад,

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

Упродовж

року

     Протягом І кварталу 2017 року здійснено  14 виїздів комісії з легалізації зайнятості, легалізовано 65 осіб.

 

Сприяти створенню у 2013 році – 530 нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності ( у межах компетенції служби зайнятості)

Сколівська РДА та виконавчі комітети міських рад,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

       Протягом І кварталу 2017 року створено 14 робочих місць, з них:

 • нових робочих шляхом компенсації ЄСВ, з них  2 соціально вразливих осіб;
 • осіб в пріоритетних видах економічної діяльності;
 • 2 особи шляхом одноразової виплати допомоги для започаткування підприємницької діяльності.

З метою вирішення проблем зайнятості населення гірських та перед гірських територій активізувати розвиток малих форм господарювання в таких напрямках:

- курортно рекреаційна та відпочинкова індустрія;

- ліцензійне мисливство та рибальство;

- промислове вирощування та збір цінних видів лікарської сировини;

- налагодження при лісових господарствах цехів з виробництва тари, товарів широкого вжитку та переробки деревини, столярства.

Сколівська районна державна адміністрація

Упродовж

року

     Тримається на постійному контролі.

Сприяти створенню нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності, зокрема шляхом компенсацій єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних у встановленому порядку.

Сколівська РДА,

Керівники ПОУ,

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

         Протягом І кварталу 2017 року працевлаштовано 12 осіб на нові робочі місця, за яких здійснюється  компенсація єдиного внеску роботодавцям, з них 2 соціально вразливим особам та 10 безробітним особам в пріоритетних видах економічної діяльності.

Провадити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо умов отримання у встановленому порядку компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати.

 

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

        Протягом І кварталу 2017 року провадилась інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо умов отримання у встановленому порядку компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, у тому числі безробітними, для підвищення їх мотивації та зацікавленості до підприємницької діяльності, підтримки підприємницьких ініціатив.

Сприяти реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агро-бізнесу:

 • Ведення бджільництва;
 • Вирощування ягід: (трускавка, чорна смородина, чорниця, малина).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування

 

Упродовж

року

         Сколівським РЦЗ постійно проводиться робота щодо реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агро-бізнесу.

На виконання соціальних ініціатив президента України спеціалістами відділів та управлінь ЛОДА розроблено 27 бізнес-планів з організації сільського господарства. На даний час безробітні не виявили бажання скористались даними бізнес-планами та отримати одноразову допомогу з безробіття для організації власної справи.

Спільно з органами місцевого самоврядування та виконавчими органами влади проводити роботу щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах ( чоботяр, кравець, перукар, надання ремонтних послуг).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Упродовж

року

       Протягом І кварталу 2017 року виїздних заходів центру зайнятості до сільських рад населених пунктів з метою інформування щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах не відбувалось

 

Сприяти розв’язанню проблем зайнятості населення, передусім безробітним мешканцям сільської місцевості у започаткуванні власної справи шляхом отримання виплати допомоги з безробіття одноразово  на організацію агро-осель,  а також  створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Сколівський РЦЗ проводить інформаційно–роз’яснювальну роботу з питань  орієнтації на започаткування власної справи безробітного населення шляхом організації міні - фермерських господарств з метою збуту екологічно чистої сільськогосподарської продукції базам відпочинку, готелям, приватним секторам.  Для цього проводяться навчальні  семінари для жителів села на тему:

 • Інформаційний семінар «Служба зайнятості – працівникам села» - проведено 1 семінар, в якому взяли участь 12 осіб.

        Проводиться попередня робота щодо створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

Організація осіб, котрі перебувають на обліку у службі зайнятості до участі у  конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму РДА на кращі:

 •  
 • Сервісні послуги;
 •  
 • Туристичну базу, тощо.

Сколівська РДА,

Відділ економічного розвтку інвестицій та туризму РДА, громадські організації, місцеві ради, суб’єкти туристичної діяльності, Сколівський РЦЗ

Листопад-грудень

2014

          Сколівський РЦЗ забезпечить участь у всіх заходах та конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму РДА.

Станом на 01.04.2017 року такі заходи не проводились.

Забезпечувати оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводити до уваги шукачів роботи.

 

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

          Щоденно в своїй роботі спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями забезпечують оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводять до уваги шукачів роботи.

         Протягом І кварталу 2017 року було заявлено 484 вакансії.

Забезпечувати постійну наявність актуальних вакансій на громадські та інші роботи тимчасового характеру з метою забезпечення додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій громадян.

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

         Протягом І кварталу 2017 року 53 безробітних, які перебували на обліку залучено до тимчасових робіт за кошти роботодавців, 3  особи взяли участь у громадських роботах.

 

 

Залучати працівників у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції до громадських робіт у встановленому порядку.

Сколівська РДА, органи місцевого самоврядування, роботодавці,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

          Тримається на постійному контролі.

Розширювати сферу застосування праці, сприяти зайнятості населення шляхом підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, залучення інвестицій, проведення виставково-ярмаркових заходів, підтримки розвитку малого підприємництва на селі, у тому числі шляхом фінансового стимулювання суб’єктів малого підприємництва у разі працевлаштування безробітних.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

самоврядування,

Сколівський РЦЗ

 

 

Упродовж

року

          Для залучення до проектів ЛАДС безробітних осіб, котрі мають намір започаткувати власну справу з утримання молочного поголів’я, а також вже діючих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агробізнесу, котрі започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості Сколівський РЦЗ проводить семінари-тренінги та демонстраційні покази безпосередньо на виробництві.

        Так упродовж І кварталу 2017 року тренінги та демонстраційні покази  не проводились.

Проводити моніторинг показників заробітної плати;

 • щомісячно – за видами економічної діяльності;
 • щоквартально – у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.
 • Результати моніторингу подавати сторонам соціального діалогу для вжиття заходів щодо подальшого підвищення рівня заробітної плати та забезпечення державних гарантій в оплаті праці.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Територіальна інспекція праці у Львівській області, Сколівська РДА

Упродовж

року

        Тримається на постійному контролі.

Здійснювати постійний контроль за виконанням заходів програми зайнятості населення на 2013 - 2017 роки і виносити це питання на розгляд районного координаційного комітету сприяння зайнятості, колегій РДА та сесій районної Ради.

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Постійно ведеться контроль за виконанням заходів Програми зайнятості населення на період до 2017 року. Проблемні питання та питання, які потребують вирішення   виносяться на розгляд районного координаційного комітету сприяння зайнятості, колегій РДА та сесій районної Ради.

 

Передбачити в бюджеті району виділення коштів на розвиток програми «Власний дім» з метою закріплення молоді на селі, у тому числі молодих спеціалістів та будівництва житла у сільській місцевості.

Фінансове управління Сколівської РДА, Відділ містобудування та архітектури

Упродовж

року

       Тримається на постійному контролі.

Сприяти працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно сприяє працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

        Станом на 01.04.2017 року:

 • працевлаштовано - 510  осіб, що становить 176,5%,
 • з них 122 - особи з числа зареєстрованих безробітних, що становить 81,9%;
 • 388, що становить 80,2% до зареєстрованих безробітних.

Забезпечити надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням на громадських засадах працівників органів державної влади з метою стимулювання самозайнятості населення.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

          Постійно забезпечується надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій  1 раз у місяць відбувається засідання консультаційного центру з надання  консультацій особам, що виявили бажання зареєструватися як суб’єкт господарування та новоутвореним ПОУ.

       Взяло участь у засіданнях 2 особи, 2 особи започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості.

Забезпечувати охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічну підтримку та навчання методам пошуку роботи осіб, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Сколівський РЦЗ постійно проводить роботу щодо охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами, спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічної  підтримки та навчання методам пошуку роботи безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості.

            Упродовж І кварталу 2017 року профінформаційними та профконсультаційними заходами із техніки пошуку роботи охоплено 1205 осіб  проведено  113 семінарів             

            Охоплено 1769 осіб профорієнтаційними послугами,  надано 81 профорієнтаційну послугу учнівській молоді.

           Всього населенню надано 2542 послуги.

Зокрема - це послуги:

 • профінформаційного характеру;
 • послуги профвідбору;
 • профконсультаційного характеру, в тому числі у формі групових та масових профорієнтаційних заходів, а саме:
 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 2, в яких взяли участь 45 осіб;
 • Виїзні акції центру зайнятості – 4, в яких взяли участь 720 осіб;
 • Міні – ярмарки вакансій - 5, в яких взяли участь 25 осіб;
 • Презентації курсів навчання - 2, в яких взяли участь 19 осіб;
 • Презентація послуг з професійного навчання - 1 , в якому взяли участь 5 осіб;
 • Професіографічних екскурсій – 1, в якій взяли участь 25 осіб;
 • Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру - 6, в яких          взяли участь 41 особа;
 • емінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону - 13, в яких взяли участь 142 особи;
 • Презентація роботодавця – 3, в яких взяли участь 15 осіб;
 • Профінформаційний семінар «Легальна зайнятість» - 3, в якому взяли участь 28 осіб;
 • Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років - 2, в яких взяли участь 17 осіб;
 • Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти – 2, в яких взяли участь 33 особи.

Проводити профінформаційні заходи для вивільнюваних працівників з метою їх адаптації до ринку праці та запобігання безробіттю на підставі письмових звернень про потребу у таких заходах від ПОУ.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Постійно тримається на контролі.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

СколівськийРЦЗ

Упродовж

року

         Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району. У районній газеті щомісячно виходить сторінка Сколівського РЦЗ «Орієнтир зайнятості» на якій друкується інформація про ринок праці Сколівщини.

Також подавались статті у районний часопис «Бойківська Думка», на WEB – портал служби зайнятості, на WEB – портал FACEBOOK, на сайт Сколівської РДА.

2.Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

Визначати поточну та перспективну кадрову потребу підприємств. Забезпечувати вчасне опрацювання актуальних й перспективних вакансій з метою формування замовлень на професійну підготовку і перепідготовку безробітних для всебічного задоволення кадрових потреб роботодавців, у тому числі шляхом індивідуального навчання та стажування.

 

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА, Сколівський РЦЗ, роботодавці

Упродовж

року

      Постійно тримається на контролі.

Спрямовувати зусилля роботодавців, соціальних партнерів, громадськості, навчальних закладів на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Управління

з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА,

роботодавці,

соціальні партнери, Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

        Постійно тримається на контрол співпраця з роботодавцями, соціальними партнерами, громадськістю, навчальними закладами на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Організовувати роботу з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Постійно ведеться робота  з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Надавати у встановленому порядку особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучери для проходження перепідготовки або підвищення кваліфікації за професіями (спеціальностями) відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Протягом І кварталу 2017 року постійно проводилась інформаційна робота щодо надання у встановленому порядку особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучери для проходження перепідготовки або підвищення кваліфікації за професіями (спеціальностями) відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

 Протягом І кварталу 2017 року 1 особа отримала ваучер, що становить 100%.

Забезпечувати організацію професійного навчання безробітних (першочергово осіб, які не мають професії, перебувають у стані тривалого безробіття, соціально незахищених осіб та інвалідів).

 

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

          На постійному контролі тримається професійне навчання безробітних, які не мають професії, перебувають у стані тривалого безробіття, соціально незахищених осіб та інвалідів.

          Упродовж І кварталу 2017 року скеровано на навчання 38 осіб даної категорії, працевлаштовано 30 осіб за направленням служби зайнятості.

Організовувати професійне навчання безробітних відповідно до поточної та перспективної потреби ринку праці Львівщини.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Упродовж І кварталу 2017 року професійне навчання безробітних проводиться відповідно до поточної та перспективної потреби ринку праці Сколівщини. Скеровано на професійне навчання 67 осіб із числа безробітних, із них 47 осіб працевлаштовано за направленням служби зайнятості.

Удосконалювати зміст навчального процесу на основі розширення соціального діалогу з роботодавцями, зокрема залучення їх до розробки навчальних планів та програм, організації на їх базі виробничого навчання (практики) для претендентів на працевлаштування після закінчення навчання.

Сколівський РЦЗ Роботодавці,

Керівники ПОУ,

Упродовж

року

       Протягом І кварталу 2017 року постійно залучались роботодавці до розробки навчальних планів та програм, організації на їх базі виробничого навчання (практики) для претендентів на працевлаштування після закінчення навчання.

Здійснювати першочергово професійне навчання осіб, котрі не можуть підібрати роботу (працевлаштування яких ускладнене) через відсутність у них необхідної професії або кваліфікації (осіб без професії, або тих, котрі займали робочі місця, що не потребують спеціальної підготовки; осіб, котрі перебувають на обліку більше 6 міс.; соціально-незахищених осіб) для прискорення їх працевлаштування шляхом попереднього профнавчання, у першу чергу  в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       На професійне навчання першочергово скеровуються особи, яким важко конкурувати на ринку праці (особи без професії, або ті, котрі займали робочі місця, що не потребують спеціальної підготовки; особи, котрі перебувають на обліку більше 6 міс   і т.д.). з

Даної категорії, на навчання скеровано 62 осіб

Організовувати та проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо можливостей та переваг професійного навчання дорослого населення у  Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Проводяться семінари та інші масові заходи щодо стимулювання безробітних до професійного навчання, а саме різні групові заходи:

- Проведено «презентація курсів навчання» - 2, в яких взяли участь 19 осіб.

    Проведено «презентація начального закладу» - 2, в яких взяло участь 13 осіб.

Надавати адресні профорієнтаційні послуги різним категоріям населення, у т.ч. соціально-вразливим його верствам, учням випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та здійснювати аналіз результатів профорієнтаційної роботи за такими показниками: кількість проведених профорієнтаційних заходів та наданих послуг, чисельність осіб, охоплених такими послугами.

Сколівський РЦЗ,

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

 Сколівської РДА

Упродовж

року

         Протягом І кварталу 2017 року всього надано 80 профорієнтаційних послуг 21 особі з  інвалідністю з них, надано 56 профінформаціних  та 23 профконсультаційних послуги з метою прискорення їх адаптації до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство.

          52 особи охоплено професійною консультацією із застосуванням профдіагностики, що складає 100% від загальної кількості інвалідів, що перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Проводити превентивну роботу з учнями, в т.ч., із використанням інтерактивних засобів та форм профорієнтаційної роботи з метою формування у молоді позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії з врахуванням потреб ринку праці.

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості,

 

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно проводить превентивну роботу з учнями в тому числі, із використанням інтерактивних засобів та форм профорієнтаційної роботи з метою формування у молоді позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії з врахуванням  потреб ринку праці.

         Упродовж І кварталу 2017 року учням загальноосвітніх шкіл надано 81 профорієнтаційну послугу.

  Постійно проводяться  семінари для учнівської молоді:

 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 2, в яких взяли участь 45 осіб.

 

Здійснювати заходи щодо запобігання настання страхових випадків у разі запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій шляхом здійснення професійної підготовки або підвищення кваліфікації працівників.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

Тримається на постійному контролі.

Проводити превентивну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням у випадках запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

       Постійно проводиться превентивна інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням у випадках запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій.

       3.Підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції

Вивчати дотримання роботодавцями квоти на основі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та забезпечити наявність в базі даних вакансій для працевлаштування громадян зазначеної категорії.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

        Протягом І кварталу 2017 року було проаналізовано дотримання роботодавцями квоти на основі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та забезпечино наявність в базі даних вакансій для працевлаштування громадян зазначеної категорії.

        Протягом І кварталу 2017 року було заявлено 150 вакансій для громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Сприяти працевлаштуванню осіб з числа соціально незахищених категорій громадян в рахунок квоти, у тому числі шляхом надання у встановленому порядку роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне працевлаштування піс