Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Інформація про виконання заходів щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення за І-е півріччя 2017 року Програми зайнятості населення Сколівського району до 2017 року

Найменування напряму (заходу)

Виконавці

Строк виконання

Виконання заходів

Програми зайнятості

за 2017 рік

 1. Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць:

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями у різних форматах (семінари, тренінги, „круглі столи”, конференції, тощо), у тому числі, з метою удосконалення соціально-трудових відносин.

 

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

Протягом І півріччя 2017 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями у різних форматах (семінари - 23, тренінги - 0, „круглі столи”- 5, конференції, тощо), у тому числі, з метою удосконалення соціально-трудових відносин.

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

     Протягом І півріччя 2017 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

Жодної вакансії з проявами дискримінації  протягом І півріччя 2017 року не заявлено.

Сприяти активізації роботи комісій з легалізації зайнятості.

Ініціювати перед органами місцевої влади систематичне проведення нарад з керівниками ринкоутворюючих підприємств з питань організації ведення соціально-відповідального бізнесу, збільшення обсягів зайнятості за рахунок створення гідних умов праці та легалізації зайнятості.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівська РДА

та виконавчі комітети міських рад,

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

Упродовж

року

     Протягом І півріччя 2017 року здійснено  23 виїзди комісії з легалізації зайнятості, легалізовано 95 осіб.

 

Сприяти створенню у 2013 році – 530 нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності ( у межах компетенції служби зайнятості)

Сколівська РДА та виконавчі комітети міських рад,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

       Протягом І півріччя 2017 року створено 28 робочих місць, з них:

 • нових робочих шляхом компенсації ЄСВ, з них  3 соціально вразливих осіб;
 • осіб в пріоритетних видах економічної діяльності;
 • особи шляхом одноразової виплати допомоги для започаткування підприємницької діяльності.

З метою вирішення проблем зайнятості населення гірських та перед гірських територій активізувати розвиток малих форм господарювання в таких напрямках:

- курортно рекреаційна та відпочинкова індустрія;

- ліцензійне мисливство та рибальство;

- промислове вирощування та збір цінних видів лікарської сировини;

- налагодження при лісових господарствах цехів з виробництва тари, товарів широкого вжитку та переробки деревини, столярства.

Сколівська районна державна адміністрація

Упродовж

року

     Тримається на постійному контролі.

Сприяти створенню нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності, зокрема шляхом компенсацій єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних у встановленому порядку.

Сколівська РДА,

Керівники ПОУ,

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

         Протягом І півріччя 2017 року працевлаштовано 24 особи на нові робочі місця, за яких здійснюється  компенсація єдиного внеску роботодавцям, з них 3 соціально вразливим особам та 21 безробітним особам в пріоритетних видах економічної діяльності.

Провадити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо умов отримання у встановленому порядку компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати.

 

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

        Протягом І півріччя 2017 року провадилась інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо умов отримання у встановленому порядку компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, у тому числі безробітними, для підвищення їх мотивації та зацікавленості до підприємницької діяльності, підтримки підприємницьких ініціатив.

Сприяти реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агро-бізнесу:

 • Ведення бджільництва;
 • Вирощування ягід: (трускавка, чорна смородина, чорниця, малина).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування

 

Упродовж

року

         Сколівським РЦЗ постійно проводиться робота щодо реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агро-бізнесу.

На виконання соціальних ініціатив президента України спеціалістами відділів та управлінь ЛОДА розроблено 27 бізнес-планів з організації сільського господарства. На даний час безробітні не виявили бажання скористались даними бізнес-планами та отримати одноразову допомогу з безробіття для організації власної справи.

Спільно з органами місцевого самоврядування та виконавчими органами влади проводити роботу щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах ( чоботяр, кравець, перукар, надання ремонтних послуг).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Упродовж

року

       Протягом І півріччя 2017 року виїзних заходів центру зайнятості до сільських рад населених пунктів з метою інформування щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах не відбувалось.

 

Сприяти розв’язанню проблем зайнятості населення, передусім безробітним мешканцям сільської місцевості у започаткуванні власної справи шляхом отримання виплати допомоги з безробіття одноразово  на організацію агро-осель,  а також  створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Сколівський РЦЗ проводить інформаційно–роз’яснювальну роботу з питань  орієнтації на започаткування власної справи безробітного населення шляхом організації міні - фермерських господарств з метою збуту екологічно чистої сільськогосподарської продукції базам відпочинку, готелям, приватним секторам. Для цього проводяться навчальні  семінари для жителів села на тему:

 • Інформаційний семінар «Служба зайнятості – працівникам села» - проведено 1 семінар, в якому взяли участь 12 осіб.

        Проводиться попередня робота щодо створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

Організація осіб, котрі перебувають на обліку у службі зайнятості до участі у  конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму РДА на кращі:

 •  
 • Сервісні послуги;
 •  
 • Туристичну базу, тощо.

Сколівська РДА,

Відділ економічного розвтку інвестицій та туризму РДА, громадські організації, місцеві ради, суб’єкти туристичної діяльності, Сколівський РЦЗ

Листопад-грудень

2014

          Сколівський РЦЗ забезпечить участь у всіх заходах та конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму РДА.

Станом на 01.07.2017 року такі заходи не проводились.

Забезпечувати оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводити до уваги шукачів роботи.

 

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

          Щоденно в своїй роботі спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями забезпечують оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводять до уваги шукачів роботи.

         Протягом І півріччя 2017 року було заявлено 996 вакансій.

Забезпечувати постійну наявність актуальних вакансій на громадські та інші роботи тимчасового характеру з метою забезпечення додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій громадян.

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

         Протягом І півріччя 2017 року 159 безробітних, які перебували на обліку залучено до тимчасових робіт за кошти роботодавців, 8  осіб взяли участь у громадських роботах.

 

 

Залучати працівників у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції до громадських робіт у встановленому порядку.

Сколівська РДА, органи місцевого самоврядування, роботодавці,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

          Тримається на постійному контролі.

Розширювати сферу застосування праці, сприяти зайнятості населення шляхом підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, залучення інвестицій, проведення виставково-ярмаркових заходів, підтримки розвитку малого підприємництва на селі, у тому числі шляхом фінансового стимулювання суб’єктів малого підприємництва у разі працевлаштування безробітних.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

самоврядування,

Сколівський РЦЗ

 

 

Упродовж

року

          Для залучення до проектів ЛАДС безробітних осіб, котрі мають намір започаткувати власну справу з утримання молочного поголів’я, а також вже діючих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агробізнесу, котрі започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості Сколівський РЦЗ проводить семінари-тренінги та демонстраційні покази безпосередньо на виробництві.

        Так упродовж І півріччя 2017 року тренінги та демонстраційні покази  не проводились.

Проводити моніторинг показників заробітної плати;

 • щомісячно – за видами економічної діяльності;
 • щоквартально – у розрізі адміністративно-територіальних одиниць.
 • Результати моніторингу подавати сторонам соціального діалогу для вжиття заходів щодо подальшого підвищення рівня заробітної плати та забезпечення державних гарантій в оплаті праці.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Територіальна інспекція праці у Львівській області, Сколівська РДА

Упродовж

року

        Тримається на постійному контролі.

Здійснювати постійний контроль за виконанням заходів програми зайнятості населення на 2013 - 2017 роки і виносити це питання на розгляд районного координаційного комітету сприяння зайнятості, колегій РДА та сесій районної Ради.

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Постійно ведеться контроль за виконанням заходів Програми зайнятості населення на період до 2017 року. Проблемні питання та питання, які потребують вирішення   виносяться на розгляд районного координаційного комітету сприяння зайнятості, колегій РДА та сесій районної Ради.

 

Передбачити в бюджеті району виділення коштів на розвиток програми «Власний дім» з метою закріплення молоді на селі, у тому числі молодих спеціалістів та будівництва житла у сільській місцевості.

Фінансове управління Сколівської РДА, Відділ містобудування та архітектури

Упродовж

року

       Тримається на постійному контролі.

Сприяти працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно сприяє працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

Станом на 01.07.2017 року:

 • працевлаштовано – 1074 осіб, що становить 176,5%;
 • з них 308 - особи з числа зареєстрованих безробітних, що становить 94,2%;
 • 766, що становить 106,7% до зареєстрованих безробітних.

Забезпечити надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням на громадських засадах працівників органів державної влади з метою стимулювання самозайнятості населення.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

          Постійно забезпечується надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій  1 раз у місяць відбувається засідання консультаційного центру з надання  консультацій особам, що виявили бажання зареєструватися як суб’єкт господарування та новоутвореним ПОУ.

       Взяло участь у засіданнях 4 особи, 4 особи започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості.

Забезпечувати охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічну підтримку та навчання методам пошуку роботи осіб, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Сколівський РЦЗ постійно проводить роботу щодо охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами, спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічної  підтримки та навчання методам пошуку роботи безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості.

            Упродовж І півріччя 2017 року профінформаційними та профконсультаційними заходами із техніки пошуку роботи охоплено 712 осіб  проведено 70 семінарів             

Охоплено 3216 осіб профорієнтаційними

послугами,  надано 375 профорієнтаційних послуг учнівській молоді.

          Всього населенню надано 5138 послуги.

Зокрема - це послуги:

 • 4077 профінформаційного характеру
 • 9 послуг профвідбору
 • 1052 послуги профконсультаційного характеру, в тому числі у формі групових та масових профорієнтаційних заходів, а саме:
 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 13, в яких взяли участь 209 осіб;
 • Виїзні акції центру зайнятості – 16, в яких взяли участь 1069 осіб;
 • Презентація послуг з професійного навчання - 6 , в яких взяли участь 41 особа;
 • Міні –ярмарки вакансій - 8, в яких взяли участь 48 осіб та 8 роботодавців;
 • Презентації курсів навчання - 2, в яких взяли участь 19 осіб;
 • Презентація послуг з професійного навчання - 6 , в якому взяли участь 41 особа;
 • Професіографічних екскурсій – 1, в якій взяли участь 25 осіб;
 • Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру - 6, в яких          взяли участь 41 особа;
 • Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону - 24, в яких взяли участь 298 осіб;
 • Презентація роботодавця – 6, в яких взяли участь 41 особа;
 • Профінформаційний семінар «Легальна зайнятість» - 11, в яких взяли участь 104 особи;
 • Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років - 2, в яких взяли участь 17 осіб;
 • Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти – 2, в яких взяли участь 33 особи;

 

Проводити профінформаційні заходи для вивільнюваних працівників з метою їх адаптації до ринку праці та запобігання безробіттю на підставі письмових звернень про потребу у таких заходах від ПОУ.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Постійно тримається на контролі.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

СколівськийРЦЗ

Упродовж

року

         Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району. У районній газеті виходить сторінка Сколівського РЦЗ «Орієнтир зайнятості» на якій друкується інформація про ринок праці Сколівщини.

Також подавались статті у районний часопис «Бойківська Думка», на WEB – портал служби зайнятості, на WEB – портал FACEBOOK, на сайт Сколівської РДА.

2.Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

Визначати поточну та перспективну кадрову потребу підприємств. Забезпечувати вчасне опрацювання актуальних й перспективних вакансій з метою формування замовлень на професійну підготовку і перепідготовку безробітних для всебічного задоволення кадрових потреб роботодавців, у тому числі шляхом індивідуального навчання та стажування.

 

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА, Сколівський РЦЗ, роботодавці

Упродовж

року

      Постійно тримається на контролі.

Спрямовувати зусилля роботодавців, соціальних партнерів, громадськості, навчальних закладів на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Управління

з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА,

роботодавці,

соціальні партнери, Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

        Постійно тримається на контрол співпраця з роботодавцями, соціальними партнерами, громадськістю, навчальними закладами на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Організовувати роботу з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Постійно ведеться робота  з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Надавати у встановленому порядку особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучери для проходження перепідготовки або підвищення кваліфікації за професіями (спеціальностями) відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Протягом І півріччя 2017 року постійно проводилась інформаційна робота щодо надання у встановленому порядку особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, ваучери для проходження перепідготовки або підвищення кваліфікації за професіями (спеціальностями) відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

 Протягом І півріччя 2017 року 2 особи отримали ваучер, що становить 100% від доведеного завдання.

Забезпечувати організацію професійного навчання безробітних (першочергово осіб, які не мають професії, перебувають у стані тривалого безробіття, соціально незахищених осіб та інвалідів).

 

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

          На постійному контролі перебуває професійне навчання безробітних, які не мають професії, перебувають у стані тривалого безробіття, соціально незахищених осіб та інвалідів.

          Упродовж І півріччя 2017 року скеровано на навчання 128 осіб даної категорії, працевлаштовано 122 осіб за направленням служби зайнятості.

Організовувати професійне навчання безробітних відповідно до поточної та перспективної потреби ринку праці Львівщини.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Упродовж І півріччя 2017 року професійне навчання безробітних проводиться відповідно до поточної та перспективної потреби ринку праці Сколівщини. Скеровано на професійне навчання 128 осіб із числа безробітних, із них 122 осіб працевлаштовано за направленням служби зайнятості.

Удосконалювати зміст навчального процесу на основі розширення соціального діалогу з роботодавцями, зокрема залучення їх до розробки навчальних планів та програм, організації на їх базі виробничого навчання (практики) для претендентів на працевлаштування після закінчення навчання.

Сколівський РЦЗ Роботодавці,

Керівники ПОУ,

Упродовж

року

       Протягом І кварталу 2017 року постійно залучались роботодавці до розробки навчальних планів та програм, організації на їх базі виробничого навчання (практики) для претендентів на працевлаштування після закінчення навчання.

Здійснювати першочергово професійне навчання осіб, котрі не можуть підібрати роботу (працевлаштування яких ускладнене) через відсутність у них необхідної професії або кваліфікації (осіб без професії, або тих, котрі займали робочі місця, що не потребують спеціальної підготовки; осіб, котрі перебувають на обліку більше 6 міс.; соціально-незахищених осіб) для прискорення їх працевлаштування шляхом попереднього профнавчання, у першу чергу  в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       На професійне навчання першочергово скеровуються особи, яким важко конкурувати на ринку праці (особи без професії, або ті, котрі займали робочі місця, що не потребують спеціальної підготовки; особи, котрі перебувають на обліку більше 6 міс   і т.д.). з

Даної категорії, на навчання скеровано 65 осіб.

Організовувати та проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо можливостей та переваг професійного навчання дорослого населення у  Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Проводяться семінари та інші масові заходи щодо стимулювання безробітних до професійного навчання, а саме різні групові заходи:

- Проведено «презентація начального закладу» - 2, в яких взяло участь 13 осіб.

Надавати адресні профорієнтаційні послуги різним категоріям населення, у т.ч. соціально-вразливим його верствам, учням випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та здійснювати аналіз результатів профорієнтаційної роботи за такими показниками: кількість проведених профорієнтаційних заходів та наданих послуг, чисельність осіб, охоплених такими послугами.

Сколівський РЦЗ,

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

 Сколівської РДА

Упродовж

року

         Протягом І півріччя 2017 року всього надано 199 профорієнтаційних послуг 40 особам з  інвалідністю з них, надано 202 профінформаціних  та 59 профконсультаційних послуги з метою прискорення їх адаптації до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство.

          40 осіб охоплено професійною консультацією із застосуванням профдіагностики, що складає 100% від загальної кількості інвалідів, що перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Проводити превентивну роботу з учнями, в т.ч., із використанням інтерактивних засобів та форм профорієнтаційної роботи з метою формування у молоді позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії з врахуванням потреб ринку праці.

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості,

 

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно проводить превентивну роботу з учнями в тому числі, із використанням інтерактивних засобів та форм профорієнтаційної роботи з метою формування у молоді позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії з врахуванням  потреб ринку праці.

         Упродовж І півріччя 2017 року учням загальноосвітніх шкіл надано 375 профорієнтаційних послуг.

  Постійно проводяться  семінари для учнівської молоді:

 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 13, в яких взяли участь 209 осіб.

 

Здійснювати заходи щодо запобігання настання страхових випадків у разі запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій шляхом здійснення професійної підготовки або підвищення кваліфікації працівників.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

Тримається на постійному контролі.

Проводити превентивну інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням у випадках запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

       Постійно проводиться превентивна інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням у випадках запланованого масового вивільнення працівників з підприємств, установ та організацій.

       3.Підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції

Вивчати дотримання роботодавцями квоти на основі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та забезпечити наявність в базі даних вакансій для працевлаштування громадян зазначеної категорії.

Сколівський районний центр зайнятості,

роботодавці

Упродовж

року

        Протягом І півріччя 2017 року було проаналізовано дотримання роботодавцями квоти на основі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та забезпечино наявність в базі даних вакансій для працевлаштування громадян зазначеної категорії.

        Протягом І півріччя 2017 року було заявлено 62 вакансії для громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Сприяти працевлаштуванню осіб з числа соціально незахищених категорій громадян в рахунок квоти, у тому числі шляхом надання у встановленому порядку роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне працевлаштування після закінчення навчання.

Сколівський районний центр зайнятості,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА

 

Упродовж

року

          Протягом І півріччя 2017 року проводилась інформаційно-роз'яснювальна робота з працевлаштування осіб з числа соціально - незахищених категорій громадян в рахунок квоти, у тому числі шляхом надання у встановленому порядку роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне працевлаштування після закінчення навчання.

          Протягом І півріччя 2017 року працевлаштовапно 24 осіб на нові робочі місця, за яких здійснюється  компенсація єдиного внеску роботодавцям, з них 3 соціально вразливим особам та 21 безробітним особам в пріоритетних видах економічної діяльності.

Скеровувати на професійне навчання інвалідів, котрі зареєстровані в державній службі зайнятості як безробітні, у тому числі за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів тих безробітних, які відповідно до законодавства не мають права на допомогу з безробіття.

Інформувати у встановленому порядку місцеві органи соціального захисту населення, центри професійної реабілітації інвалідів про інвалідів, котрі зареєстровані в державній службі зайнятості як безробітні та виявили бажання пройти професійне навчання.

Вживати заходи щодо подальшого працевлаштування осіб, котрі пройшли навчання.

Сколівський районний центр зайнятості,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА

 

Упродовж

року

          Постійно проводиться індивідуальний підхід до надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

            Упродовж І півріччя 2017 року послугами районної служби зайнятості скористалися 40 осіб з інвалідністю, які отримали 202 профорієнтаційні послуги з питань працевлаштування, умов та оплати праці, професійної підготовки і підвищення кваліфікації. У центрі зайнятості створено банк вільних робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю.

         Завдяки заходам, проведеним службою зайнятості  на протязі І півріччя 2017 року 10 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання, 10 осіб працевлаштовані після профнавчання, 5 осіб з інвалідністю брали участь у інших роботах тимчасового характеру.

Продовжити практику співпраці з ЛКК, МСЕК в частині формування розділів Індивідуальної програми реабілітації інвалідів “професійна реабілітація” та “трудова реабілітація” з урахуванням стану здоров’я інваліда та результатів профдіагностичного тестування, проведеного спеціалістом центру зайнятості.

 

Державний заклад Сколівської районної ради «Сколівська ЦРЛ»,

Сколівський РЦЗ,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА

Упродовж

року

    Постійно тримається на контролі.

Сприяти працевлаштуванню інвалідів, у тому числі, на підприємства, установи, організації відповідно до нормативу робочих місць та на заявлені роботодавцями вільні робочі місця та вакантні посади для цієї категорії громадян, а також шляхом виплати допомоги з безробіття, одноразово, для започаткування власної справи.

 

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

        Постійно ведеться робота щодо працевлаштування інвалідів, у тому числі, на підприємства, установи, організації відповідно до нормативу робочих місць та на заявлені роботодавцями вільні робочі місця та вакантні посади для цієї категорії громадян, а також шляхом виплати допомоги з безробіття, одноразово, для започаткування власної справи.

         Протягом І півріччя 2017 року   в центрі зайнятості району перебувало на обліку:

 • 39 безробітних осіб з інвалідністю;
 • 14 осіб мали статус безробітного на початок 2017 року;
 • 19 особам надано статус протягом І півріччяу 2017 року;
 • 35 осіб отримувала допомогу по безробіттю;
 • 16 осіб  з інвалідністю працевлаштовано;
 • 10 осіб проходили професійне навчання;
 • 5 особа брала участь у інших роботах тимчасового характеру;
 • 1 особа працевлаштована шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування підприємницької діяльності;
 • 18 осіб з інвалідністю мають статус безробітного на 01.07.2017року;
 • 40 особам з інвалідністю надано 202 профорієнтаційних послуг, з них надано 139 профінформаційних послуг та 59 профконсультаційних послуги, 1 – професійний відбір.

Забезпечити організацію масових заходів обласного значення, у тому числі, для молоді з метою її професійного визначення та здобуття освіти за перспективними професіями, спеціальностями на ринку праці за участі широкого кола роботодавців та навчальних закладів.

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Сколівський РЦЗ постійно проводить роботу щодо охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами, спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічної  підтримки та навчання методам пошуку роботи безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості.

 

Проводити спільні масові заходи, а саме: ярмарки вакансій, круглі столи, конференції, семінари з метою відпрацювання організаційних підходів щодо вирішення питань соціального захисту інвалідів, їх професійної реабілітації та сприяння зайнятості.

 

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно проводить роботу щодо охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами, спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічної  підтримки та навчання методам пошуку роботи безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості.

            Упродовж І півріччя 2017 року профінформаційними та профконсультаційними заходами із техніки пошуку роботи охоплено 712 осіб  проведено 70 семінарів             

        Протягом І півріччя 2017 року охоплено 3216 осіб профорієнтаційними послугами,  надано 375 профорієнтаційних послуг учнівській молоді.

          Всього населенню надано 5138 послуги.

Зокрема - це послуги:

 • 4077 профінформаційного характеру
 • 9 послуг профвідбору
 • 1052 послуги профконсультаційного характеру, в тому числі у формі групових та масових профорієнтаційних заходів, а саме:
 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 13, в яких взяли участь 209 осіб;
 • Виїзні акції центру зайнятості – 16, в яких взяли участь 1069 осіб;
 • Презентація послуг з професійного навчання - 6 , в яких взяли участь 41 особа;
 • Професіографічних екскурсій – 1, в якій взяли участь 25 осіб;
 • Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру - 6, в яких          взяли участь 41 особа;
 • Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону - 24, в яких взяли участь 298 осіб;
 • Презентація роботодавця – 6, в яких взяли участь 41 особа;
 • Профінформаційний семінар «Легальна зайнятість» - 11, в яких взяли участь 104 особи;
 • Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років - 2, в яких взяли участь 17 осіб;
 • Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти – 2, в яких взяли участь 33 особи;
 • День відкритих дверей центру зайнятості – 12, в яких взяли участь 148 учасників;
 • Міні –ярмарки вакансій - 8, в яких взяли участь 48 осіб та 8 роботодавців;
 • Презентації курсів навчання - 2, в яких взяли участь 19 осіб;
 • Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» - 27, в яких взяли участь 361 учасник;
 • Інформаційний семінар «Служба зайнятості – працівникам села» - проведено 1 семінар, в якому взяли участь 12 осіб.

 

Забезпечити відповідно до вимог чинного законодавства надання повного спектру соціальних послуг молодим особам віком до 18 років, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, котрі звернулися до центру зайнятості. Здійснювати працевлаштування дітей – сиріт у місячний термін з дня постановки на облік у центрі зайнятості.

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

    Упродовж І півріччя 2017 року особи віком до 18 років не звертались.

Забезпечити адресний та індивідуальний підхід до надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями, котрі звертаються до служби зайнятості, у тому числі, за участі та сприянням інших соціальних партнерів, а саме: Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, органів соціального захисту населення, громадських організацій інвалідів тощо.

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

         Постійно проводиться робота із Львівським обласним відділення Фонду соціального захисту інвалідів, органами соціального захисту населення, громадських організацій інвалідів тощо, щодо адресного та індивідуального підходу до надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями.

Надавати профорієнтаційні послуги, у тому числі із застосуванням профдіагностики, інвалідам, котрі звернулися до центру зайнятості, з метою прискорення їх адаптації до умов ринку праці та професійної інтеграції у суспільство.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Протягом І півріччя 2017 року в центрі зайнятості району перебувало на обліку:

 • 39 безробітних осіб з інвалідністю;
 • 14 осіб мали статус безробітного на початок 2017 року;
 • 19 особам надано статус протягом І півріччяу 2017 року;
 • 35 осіб отримувала допомогу по безробіттю;
 • 16 осіб  з інвалідністю працевлаштовано;
 • 10 осіб проходили професійне навчання;
 • 5 осіб брали участь у інших роботах тимчасового характеру;
 • 1 особа працевлаштована шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування підприємницької діяльності;
 • 18 осіб з інвалідністю мають статус безробітного на 01.07.2017року;
 • 40 особам з інвалідністю надано 202 профорієнтаційних послуг, з них надано 139 профінформаційних послуг та 59 профконсультаційних послуги, 1 – професійний відбір..

Проводити  профорієнтаційну роботу з випускниками загальноосвітніх шкіл з метою формування у них позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії, акцентуючи увагу на потребах регіонального ринку праці, зокрема робітничих професіях:

 • Організовувати для учнів загальноосвітніх шкіл масові профінформаційні заходи, Дні відкритих дверей, Марафони професій тощо;
 • Провадити інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками;
 • Запровадити у практику роботи навчальних закладів професійгної освіти проведення семінарів з техніки самостійного пошуку роботи
 • Залучати до профорієнтаційної роботи з учнями представників районного відділу освіти, професійно-технічної освіти, роботодавців

Управління

 з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА

 

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно проводить профорієнтаційну  роботу з учнями в тому числі, із використанням інтерактивних засобів та форм профорієнтаційної роботи з метою формування у молоді позитивної мотивації до трудової діяльності, свідомого вибору професії з врахуванням  потреб ринку праці.

          Упродовж І півріччя 2017 року учням загальноосвітніх шкіл надано 375 профорієнтаційних  послуг.

  Постійно проводяться  семінари для учнівської молоді:

 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 13 осіб;
 • Акція «Випускник» - 13, в яких взяли участь 209 осіб.