Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Інформація про виконання заходів щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення за 2016 рік Програми зайнятості населення Сколівського району до 2017 року

Найменування напряму (заходу)

Виконавці

Строк виконання

Виконання заходів

Програми зайнятості

за 2016 рік

 1. Розширення сфери застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць:

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями у різних форматах (семінари, тренінги, „круглі столи”, конференції, тощо), у тому числі, з метою удосконалення соціально-трудових відносин.

 

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Протягом 2016 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями у різних форматах. Проведено – 23 семінари, 8- „круглих столів”, 1 - конструктивний діалог  з депутатами Сколівської районної ради на тему: «Найважливіше - працевлаштувати тих, хто пройшов крізь пекло війни», Проведено День підприємця у форматі «за кавою», круглий стіл «Модернізація служби зайнятості – інновації у наданні послуг населенню та роботодавцям», круглий стіл «Модернізація служби зайнятості - новвації для роботодавця» – 07.10.2016, Святковий захід приурочений до Дня соціального працівника – 04.11.2016, круглий стіл «Професійна реабілітація інвалідів» - 02.12.2016.

Забезпечувати проведення інформаційно-консультаційної роботи з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Протягом 2016 року постійно проводилась інформаційно-консультаційна робота з роботодавцями щодо недопущення випадків прояву дискримінації у змісті оголошень (реклами) про вакансії (прийом на роботу).

       Жодної вакансії з проявами дискримінації      протягом 2016 року не заявлено.

Сприяти активізації роботи комісій з легалізації зайнятості.

Ініціювати перед органами місцевої влади систематичне проведення нарад з керівниками ринкоутворюючих підприємств з питань організації ведення соціально-відповідального бізнесу, збільшення обсягів зайнятості за рахунок створення гідних умов праці та легалізації зайнятості.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівська РДА

та виконавчі комітети міських рад,

Сколівський районний центр зайнятості,

Керівники ПОУ

Упродовж

року

        З метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та здійснення заходів, спрямованих на захист прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, у районі працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

          Протягом звітного періоду проводились робочі зустрічі з керівниками підприємств з питань легалізації найманої праці.

          Керівником центру зайнятості та фахівцями з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями постійно проводилась превентивна робота щодо легалізації трудових відносин на території району. Робота по легалізації заробітної плати, залишається одним із провідних напрямків роботи Сколівського районного центру зайнятості в частині проведення інформаційно-консультативних заходів з безробітними, які звернулись за послугами до районної служби зайнятості.

            Протягом 2016 року відповідно до Розпорядження голови Сколівської РДА проведено 34 виїзди комісії з легалізації, охоплено 26 населених пунктів та 69 ПОУ.

           Протягом 2016 року центром зайнятості проводилась інформаційно-роз'яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин по забезпеченню прав застрахованих осіб на ринку праці, у тому числі за участю соціальних партнерів відбувся круглий стіл у Тухлянській сільській раді з місцевими підприємцями з питань легалізації у якому  взяли участь 27 роботодавців.

       Сколівським РЦЗ скеровано листи до голови Сколівської РДА та голів сільських рад району про легалізацію та створення нових робочих місць у 2016 році.

             На сторінці Сколівського районного центру зайнятості FACEBOOK були розміщені статті з питань легалізації “тіньової” зайнятості та соціальний ролик «"Легальне працевлаштування - гарантія захищеного майбутнього". Дане питання висвітлювалося при проведенні 9 семінарів для роботодавців.

Сприяти створенню у 2013 році – 530 нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності ( у межах компетенції служби зайнятості)

Сколівська РДА та виконавчі комітети міських рад,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Одними з пріоритетних напрямів діяльності, що забезпечуватимуть реалізацію державної політики соціального захисту населення від безробіття - є стимулювання збереження існуючих робочих місць, легалізації зайнятості та створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску за працевлаштування громадян та стимулювання розвитку малого підприємництва шляхом надання компенсації в розмірі щомісячного єдиного внеску за створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних у пріоритетних галузях економіки.    Фахівцями центру зайнятості з роботодавцями постійно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості отримання компенсації витрат по сплаті єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних.       

           У місцевому часописі «Бойківська думка» розміщені інформаційні матеріали - «Створи нове робоче місце – отримай компенсацію!». Роботодавцям направлені листи з роз’ясненням механізму надання компенсації фактичних витрат по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та проводиться щоденне інформування при відвідуванні підприємств.

     Протягом 2016 року створено:

 • 37 нових робочих місця шляхом компенсації ЄСВ:
 • з них 6 соціально вразливих осіб;
 • 22 осіб в пріоритетних видах економічної діяльності;
 • 9 шляхом одноразової виплати допомоги для започаткування підприємницької діяльності.

З метою вирішення проблем зайнятості населення гірських та перед гірських територій активізувати розвиток малих форм господарювання в таких напрямках:

- курортно рекреаційна та відпочинкова індустрія;

- ліцензійне мисливство та рибальство;

- промислове вирощування та збір цінних видів лікарської сировини;

- налагодження при лісових господарствах цехів з виробництва тари, товарів широкого вжитку та переробки деревини, столярства.

Сколівська районна державна адміністрація

Упродовж

року

        Протягом 2016 року налагоджена тісна співпраця з підприємством ТзОВ «Карпатська мануфактура». Підписаний Меморандум співпраці між Сколівським РЦЗ, Сколівською РДА, Сколівською районною радою, ТзОВ «Карпатською мануфактурою», ГО«Імпульс».

           За сприяння Сколівського РЦЗ започатковано     протягом 2016 року  власну справу 9 особами, які перебували на обліку у кількості 9 осіб.

Сприяти створенню нових робочих місць в усіх сферах економічної діяльності, зокрема шляхом компенсацій єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних у встановленому порядку.

Сколівська РДА,

Керівники ПОУ,

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

          Протягом 2016 року працевлаштовапно 37осіб на нові робочі місця, за яких здійснюється  компенсація єдиного внеску роботодавцям, з них 6 соціально вразливим особам та 22 безробітним особам в пріоритетних видах економічної діяльності, 9 осіб започаткували власну справу.

Провадити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо умов отримання у встановленому порядку компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати.

 

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

              Компенсацій у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожного працевлаштованого на новостворене робоче місце працівника, якому протягом 12 календарних місяців щомісяця виплачувалась заробітна плата в розмірі не менше ніж три мінімальних заробітних плати у січні- грудні 2016 року не надавались. 

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, у тому числі безробітними, для підвищення їх мотивації та зацікавленості до підприємницької діяльності, підтримки підприємницьких ініціатив.

Сприяти реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агро-бізнесу:

 • Ведення бджільництва;
 • Вирощування ягід: (трускавка, чорна смородина, чорниця, малина).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування

 

Упродовж

року

     Сколівським РЦЗ постійно проводиться робота щодо реалізації бізнес-планів розроблених спеціалістами Львівської ОДА у сфері агробізнесу.

На виконання соціальних ініціатив президента України спеціалістами відділів та управлінь ЛОДА розроблено 27 бізнес-планів з організації сільського господарства. На даний час безробітні не виявили бажання скористались даними бізнес-планами та отримати одноразову допомогу з безробіття для організації власної справи.

Проведено семінар «Ефективне ведення сільського господарства» із залученням профільного фахівця Сколівської РДА з агро питань,  сільського голови с.Задільське для обміну досвідом щодо організації агробізнесу, директором Сколівського РЦЗ особисто представлено безробітним програми підтримки розвитку с/г районного та обласного рівня, обговорено проблеми розвитку с/г на території населених пунктів Сколівщини.

Спільно з органами місцевого самоврядування та виконавчими органами влади проводити роботу щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах ( чоботяр, кравець, перукар, надання ремонтних послуг).

Сколівська РДА,

Сколівський РЦЗ,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Упродовж

року

           Протягом 2016 року виїзних заходів центру зайнятості до сільських рад населених пунктів з метою інформування щодо створення Центрів побутового обслуговування в сільських населених пунктах (чоботяр, кравець, перукар, надання ремонтних послуг) не відбувалось.

Сприяти розв’язанню проблем зайнятості населення, передусім безробітним мешканцям сільської місцевості у започаткуванні власної справи шляхом отримання виплати допомоги з безробіття одноразово  на організацію агро-осель,  а також  створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

самоврядування,

органи виконавчої влади

Сколівський РЦЗ

Упродовж

року

           Сколівський РЦЗ проводить інформаційно –роз’яснювальну роботу з питань  орієнтації на започаткування власної справи безробітного населення шляхом організації міні - фермерських господарств з метою збуту екологічно чистої сільськогосподарської продукції базам відпочинку, готелям, приватним секторам.  Для цього проводяться навчальні  семінари для жителів села на тему:

 • Інформаційний семінар «Служба зайнятості – працівникам села» - проведено 3 семінар, в якому взяли участь 27 осіб;
 • Навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" - проведено 3   семінари в яких взяли участь 40 осіб.

        Проводилась відповідна робота  з ТзОВ «Карпатська мануфактура» щодо посіву, збору та створення приймальних пунктів по заготівлі карпатських лікарських трав та ягід.

        Протягом 2016 року відбулася презентація новоствореного підприємства «Карпатська мануфактура», яка займається вирощуванням та збором карпатських лікарських рослин з подальшим продажем. Їхньою метою у зверненні до центру зайнятості було залучення та запрошення безробітних, що бажають займатись підприємництвом у цьому виді діяльності чи мають бажання працювати в даному виді діяльності.

       З метою ознайомлення безробітних з представниками новоствореного підприємства та полем їхньої діяльності відбулися семінари під назвою «Презентація роботодавця» в кількості 3, в яких взяли участь 40 осіб з числа безробітних.

      Створено куток для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливості додаткового заробітку, в якому розміщено резюме і анкети осіб, які згідні взяти участь у зборі карпатських лікарських рослин та резюме і анкети осіб, які згідні взяти участь у вирощуванні карпатських лікарських рослин.  Організовано семінар «Ефективне ведення сільського господарства», на якому були присутні представники роботодавця «Карпатська мануфактура» і відбулося навчання безробітних в кількості 30 осіб з числа зайнятого населення щодо збору первоцвіту та кропиви і посіву календули та ромашки. На семінарі були представлені буклети для застосування в інформаційно-роз’яснювальній роботі.

        Проведений семінар «Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру» за участі 15 осіб з числа безробітних, яких опрацьовано особистими консультантами і планується залучити до участі в тимчасових роботах по збору первоцвіту.

       Проведена «Насіннєва ярмарка вакансій», на якій продано 300 кг. насіння нагідок для посіву та їх подальшого збору.

       У приміщенні Сколівського РЦЗ відбулася «Ярмарка вакансій» для безробітних за участі 15 осіб. Вакансії представив роботодавець ТзОВ "Карпатська мануфактура", на семінарі відбулося укладвння угод  на роботи тимчасового характеру з безробітними на збір первоцвіту.

        Представники ТзОВ «Карпатська мануфактура» подали новий перелік лікарських рослин, збір яких проводився у літній період.

Організація осіб, котрі перебувають на обліку у службі зайнятості до участі у  конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму РДА на кращі:

 •  
 • Сервісні послуги;
 •  
 • Туристичну базу, тощо.

Сколівська РДА,

Відділ економічного розвтку інвестицій та туризму РДА, громадські організації, місцеві ради, суб’єкти туристичної діяльності, Сколівський РЦЗ

Листопад-грудень

2014

         Сколівський РЦЗ готовий забезпечити участь у всіх заходах та конкурсах організованих відділом економічного розвитку інвестицій та туризму Сколівської РДА.

Станом на 01.01.2017 року такі заходи не проводились.

Забезпечувати оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводити до уваги шукачів роботи.

 

Сколівський РЦЗ

 

Упродовж

року

         Щоденно в своїй роботі фахівці відділу взаємодії з роботодавцями забезпечують оперативний збір інформації про вакансії із різноманітних джерел та після її опрацювання негайно доводять до уваги шукачів роботи.

        Протягом 2016 року було заявлено 1244 вакансії.

Забезпечувати постійну наявність актуальних вакансій на громадські та інші роботи тимчасового характеру з метою забезпечення додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних та інших категорій громадян.

Сколівський РЦЗ,

Керівники ПОУ

 

Упродовж

року

        Протягом  2016 року 284 особи  залучено до тимчасових та громадських робіт за кошти роботодавців з них 25 осіб скеровано на громадські роботи за кошти ФЗДССВБ.

 

 

 

Залучати працівників у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції до громадських робіт у встановленому порядку.

Сколівська РДА, органи місцевого самоврядування, роботодавці,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

     Тримається на постійному контролі.

Розширювати сферу застосування праці, сприяти зайнятості населення шляхом підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, залучення інвестицій, проведення виставково-ярмаркових заходів, підтримки розвитку малого підприємництва на селі, у тому числі шляхом фінансового стимулювання суб’єктів малого підприємництва у разі працевлаштування безробітних.

Сколівська РДА,

Органи місцевого

Самоврядування,

Сколівський РЦЗ

 

 

Упродовж

року

          Для залучення до проектів ЛАДС безробітних осіб, котрі мають намір започаткувати власну справу з утримання молочного поголів’я, а також вже діючих суб’єктів підприємницької діяльності в сфері агробізнесу, котрі започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості Сколівський РЦЗ проводить семінари-тренінги та демонстраційні покази безпосередньо на виробництві.

         Проведено семінар «Ефективне ведення сільського господарства» із залученням профільного фахівця Сколівської РДА з агропитань,  сільського голови с.Задільське для обміну досвідом щодо організації агробізнесу, директором Сколівського РЦЗ особисто представлено безробітним програми підтримки розвитку с/г районного та обласного рівня, обговорено проблеми розвитку с/г на території населених пунктів Сколівщини.

Проводити моніторинг показників заробітної плати;

 • щомісячно – за видами економічної діяльності;

-щоквартально – у розрізі

адміністративно-територіальних одиниць.

 • Результати моніторингу подавати сторонам соціального діалогу для вжиття заходів щодо подальшого підвищення рівня заробітної плати та забезпечення державних гарантій в оплаті праці.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Територіальна інспекція праці у Львівській області, Сколівська РДА

Упродовж

року

      Тримається на постійному контролі.

Здійснювати постійний контроль за виконанням заходів програми зайнятості населення на 2013 - 2017 роки і виносити це питання на розгляд районного координаційного комітету сприяння зайнятості, колегій РДА та сесій районної Ради.

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА,

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

       Постійно ведеться контроль за виконанням заходів Програми зайнятості населення на період до 2017 року.               Проблемні питання та питання, які потребують вирішення   виносяться на розгляд колегій РДА та сесій районної Ради.

 

Передбачити в бюджеті району виділення коштів на розвиток програми «Власний дім» з метою закріплення молоді на селі, у тому числі молодих спеціалістів та будівництва житла у сільській місцевості.

Фінансове управління Сколівської РДА, Відділ містобудування та архітектури

Упродовж

року

    Тримається на постійному контролі.

Сприяти працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Сколівський РЦЗ постійно сприяє працевлаштуванню громадян, котрі звертаються до служби зайнятості з метою пошуку роботи на вільні робочі місця та вакантні посади.

        Станом на 01.01.2017 року:

 • працевлаштовано - 1247  осіб, що становить 101,1%,
 • з них 552 особи з числа зареєстрованих безробітних, що становить 88,6%.
 • 695, що становить 49,2% до зареєстрованих безробітних.

        На сайті Львівського обласного центру зайнятості розміщено 10 відеорезюме осіб, котрі перебувають на обліку, як безробітні та дали письмову згоду на обробку персональних даних та розміщення відеорезюме з метою вирішення питання їх працевлаштування.

 

Забезпечити надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій з питань організації та провадження підприємницької діяльності із залученням на громадських засадах працівників органів державної влади з метою стимулювання самозайнятості населення.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Постійно забезпечується надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій  1 раз у місяць відбувається засідання консультаційного центру з надання  консультацій особам, що виявили бажання зареєструватися, як суб’єкт господарування та новоутвореним ПОУ.

       Взяли участь у засіданнях 9 осіб, 9 осіб започаткували власну справу за допомогою служби зайнятості.

Забезпечувати охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічну підтримку та навчання методам пошуку роботи осіб, котрі перебувають на обліку в службі зайнятості.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

      Сколівський РЦЗ постійно проводить роботу щодо охоплення профорієнтаційними заходами, а також заходами, спрямованими на прискорення працевлаштування, посилення мотивації до праці, психологічної  підтримки та навчання методам пошуку роботи безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості.

        Протягом 2016 року охоплено 3500 осіб профорієнтаційними послугами,  надано 399 профорієнтаційних послуг учнівській молоді.

     Всього населенню надано 8030 послуг.

Зокрема - це послуги:

 • – профінформаційного характеру
 • послуги по профвідбору
 • –  профконсультаційного характеру у формі групових та масових профорієнтаційних заходів, а саме:
 • Презентація навчального закладу - 2, в яких взяли участь 21 особа;
 • Профорієнтаційні (уроки) семінари для учнівської молоді - 8, в яких взяли участь 177 осіб;
 • Акція "Випускник" - 4, в яких взяли участь 52 осіб;
 • Виїзні акції центру зайнятості – 6, в яких взяли участь 363 особи;
 • Міні – ярмарки вакансій - 16, в яких взяли участь 125 осіб;
 • Презентації курсів навчання – 6, в яких взяли участь 77 осіб;
 • Презентація послуг з професійного навчання - 10, в яких взяли участь 113 осіб;
 • Професіографічних екскурсій – 1, в яких взяли участь 11 осіб;
 • Групова профконсультація - 0, в якій взяли участь 0 осіб;
 •  

громадські та інші роботи тимчасового характеру - 6, в яких  взяли участь 63 особи;

 • Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону - 51, в якому взяли участь 711 осіб;
 • Презентація роботодавця (Презентація нового підприємства "k end k-group" – «Карпатська мануфактура», що буде займатись вирощуванням та збором карпатських лікарських рослин з подальшим продажем. Залучення та запрошення безробітних, що бажають займатись підприємництвом у цьому виді діяльності) – 2, в яких взяли участь 40 осіб з числа безробітних;
 • Презентація роботодавця – 7, в яких взяли участь 91 особа;
 • Профінформаційний семінар «Легальна зайнятість» - 12, в якому взяли участь 105 осіб;
 • Профінформаційний семінар для осіб старше 45 років - 5, в якому взяли участь 26 осіб;
 • Профінформаційний семінар для працівників закладів освіти – 6, в яких взяли участь 118 осіб;
 • День відкритих дверей центру зайнятості – 12, в яких взяли участь 103 учасники;
 • Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» - 53, в яких взяли участь 814 учасників;
 • Інформаційний семінар «Служба зайнятості – працівникам села» - 3, в яких взяли участь 27 осіб;
 • Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО – 4, в яких взяли участь 26 осіб;
 • Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України - 5, в яких взяли участь 42 особи.
 • Семінар «Жінка на ринку праці» -2, в якому взяли участь 12 осіб.

Проводити профінформаційні заходи для вивільнюваних працівників з метою їх адаптації до ринку праці та запобігання безробіттю на підставі письмових звернень про потребу у таких заходах від ПОУ.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

      Постійно тримається на контролі.

Відбувся інформаційний семінар «Семінар з вивільнюваними працівниками». На якому було проінформовано безробітних з числа вивільнених працівників про послуги служби зайнятості вивільненим працівникам та  рекомендації щодо правильності пошуку роботи на сьогоднішньому ринку праці.

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району.

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА, Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

         Постійно проводиться інформаційно -роз’яснювальна робота з населенням, органами місцевої влади, роботодавцями та ЗМІ щодо надання об’єктивної оцінки про стан, основні тенденції та процеси, які відбуваються на ринку праці району. У районній газеті виходить сторінка Сколівського РЦЗ «Орієнтир зайнятості» на якій друкується інформація про ринок праці Сколівщини.

   Також подавались статті у районний часопис «Бойківська Думка», на WEB – портал служби зайнятості, на WEB – портал FACEBOOK, на сайт Сколівської РДА.

2.Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

Визначати поточну та перспективну кадрову потребу підприємств. Забезпечувати вчасне опрацювання актуальних й перспективних вакансій з метою формування замовлень на професійну підготовку і перепідготовку безробітних для всебічного задоволення кадрових потреб роботодавців, у тому числі шляхом індивідуального навчання та стажування.

 

Сколівська РДА,

Управління соціального захисту населення Сколівської РДА, Сколівський районний центр зайнятості, роботодавці

Упродовж

року

      Постійно тримається на контролі. Вчасно опрацьовуються актуальні  та перспективні вакансії з метою формування замовлень на професійну підготовку та перепідготовку безробітних для всебічного задоволення кадрових потреб роботодавців, у тому числі шляхом індивідуального навчання та стажування.

 

Спрямовувати зусилля роботодавців, соціальних партнерів, громадськості, навчальних закладів на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Управління

з питань освіти, молоді та спорту

Сколівської РДА,

роботодавці,

соціальні партнери, Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

        Постійно тримається на контрол співпраця з роботодавцями, соціальними партнерами, громадськістю, навчальними закладами на спільну участь в організації навчально-виробничого процесу та проходження навчання та виробничої практики безпосередньо на виробництві.

Організовувати роботу з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Сколівський районний центр зайнятості

Упродовж

року

          Постійно ведеться робота  з підтвердження у встановленому порядку професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

          З цією метою в інформаційному секторі центру зайнятості створено куток, наповнений всіма необхідними матеріалами, для інформування населення щодо впровадження механізму підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничими професіями. В тому числі інформація про можливість підтверджувати результати неформального професійного навчання за професією кухар (3-4 та 5-6 розряди) у Вищому комерційному училищі Київського національного торгівельно-економічного університету, Рівненському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної с