Інформаційна сесія у селі Підгородці

Нещодавно головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христина Климух спільно із директором школи Ольгою Прецель організували та провели інформаційну сесію. Учасниками заходу стали учні школи. Школярі дізналися про консультативно – дорадчі органи, які можуть діяти при сільській раді. Вони ж спільно із модераторами розробляли проекти Положень «Про Дитячу громадську раду при  Підгородецькому сільському голові» та «Про вибори  Дитячої громадської ради». Важливо, що діти внесли багато цікавих та конструктивних пропозицій, які лягли в основу цих документів.

І найцікавіше – незабаром вибори… кандидатами стануть учні Підгородецької школи, а обиратимуть, дитячого сільського голову та депутатів Дитячої громадської ради.