Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Інформаційна кампанія щодо участі в пілотному проекті «Рука допомоги» триває

Фахівці Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості регулярно інформують своїх клієнтів, в тому числі з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб, щодо можливості їхнього працевлаштування як соціально незахищених верств населення. Днями відбувся семінар із завідувачем сектору активної підтримки Сколівської РФ ЛОЦЗ Лідією Дидів щодо інформування клієнтів вищезазначеної категорії з умовами участі в пілотному проекті «Рука допомоги», який створений з метою забезпечення реалізації спільного з міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Відповідно до Постанови КМУ № 1154 від 02.12.2015 року пілотний проект «Рука допомоги» реалізовується у Львівській, Полтавській та Харківській областях і спрямований на допомогу у працевлаштуванні працездатних непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Взяти участь в проекті можна одним з трьох шляхів: шляхом працевлаштування, шляхом участі в громадських роботах чи роботах тимчасового характеру та шляхом отримання безвідсоткової поворотної фінансової допомоги на започаткування власної справи у розмірі 70 400 грн.

За сприяння Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості станом на кінець квітня 2018 року 4 особи взяли участь в даному проекті шляхом отримання фінансовї допомоги на організацію власного бізнесу.