Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Експрес-інформація за 25 травня

У четвер, 25 травня , в приміщенні Сколівського РЦЗ кипіла робота! Директор центру зайнятості Іванна Тимоцко та заступник директора Ірина Тренич взяли участь у всіх організованих заходах, виступили із вітальним словом та проінформували аудиторію про всі актуальні послуги, які пропонує для них служба зайнятості, як для своїх клієнтів.

    Окрім семінару для підприємців, який провели фахівці відділу взаємодії з роботодавцями, начальник відділу надання соціальних послуг Олена Турчин та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Лідія Дидів провели два заходи для безробітних. Ці семінари відбулися із залученням представників соціальних партнерів, зокрема семінар «Легальна зайнятість» відвідала начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсії об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області у Сколівському районі Оксана Драга. Пані Оксана дуже детально розповіла безробітним про сучасну пенсійну реформу та нові вимоги до розміру наявного страхового стажу для можливості призначення пенсії. Співпраця центру зайнятості та Пенсійного фонду на даному етапі є важливою, адже розуміння безробітними необхідності працювати офіційно, особливо при відміні соціальної пенсії, змотивує їх до легального працевлаштування, а це і є головною метою служби зайнятості!

    Під час «Ярмарки вакансій» Олена Турчин разом із начальником відділення зв’язку та інформатизації Сколівського РВК, сержантом Олегом Андрійчаком проінформували безробітних про вакансії на військову службу за контрактом та змотивували всіх учасників заходу відвідати Сколівський РВК для індивідуальної бесіди.

    Щиро дякуємо соціальним партнерам за співпрацю! І наголошуємо клієнтам служби зайнятості на скільки важливою є їхня можливість отримувати таке різнофахове безкоштовне інформування фахівців в приміщенні центру зайнятості паралельно з отриманням послуг своїх особистих консультантів.